Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Chester Bennington hívő volt?

Chester Bennington hívő volt?

Figyelt kérdés
A mentalitása alapján nekem annak tűnik, de én semmi megerősítést nem találtam, ezért fordulok Hozzátok, hátha okosabbak vagytok nálam.😅

#Linkin Park #Chester Bennigton
2020. jún. 27. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mentalitása? Ezt kifejtenéd bővebben?
2020. jún. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az alapján, ahogy interjúkban nyilatkozott, koncerteken beszélt, vagy ha csak megnézzük a dalszövegeket, nagyon szépen vélekedett az emberekről és a világról. Példának azt hoznám fel, amikor az egyik koncerten a On more light előtt szerintem nagyon megható dolgokat mondott. [link]

Szerintem ez abszoltút keresztény mentalitás, de ha nem is, az biztos, hogy egy nagyon jó ember volt.

2020. jún. 28. 06:29
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom. Ezt megteheti anélkül is, hogy hívő lenne. Ha ő nem mondta ki nyíltan addig csak találgathatunk. Ami feltűnt és Bibliához közeli gondolat pl. a "What I've Done" című dalban jelenik meg:


,,Let mercy come and wash away what i've done."

2020. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Még sok évvel ezelőtt olvastam egy interjút vele, amiben azt mondta hogy ő sajátos módon áll ehhez a dologhoz, és a szavaiból azt lehetett kivenni hogy hisz Istenben, vagy legalábbis valaki feljebbvalóban, aki az életünket is igazgatja. De nem mondta magát kereszténynek (ennyi alapján nem is lehetne).
2020. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok, csak miután elküldtem jutott eszembe, hogy Chesternek a Linkin Park előtti időkből volt egy Grey Daze nevű bandája. És ott 2 dalban is elég erősen jelen van Isten, a címűk Morei Sky és Soul Song. Egyébként a Grey Daze most adott ki egy albumot, amin azok a régi számok hallhatóak újra hangszerelve.
2020. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat.

#3 az ilyen sorok miatt gondoltam/gondolom én is kereszténynek Őt


#4/5 meghallgattam ezeket a számokat (bevallom, eddig nem ismertem, de most nagyon megtetszettek, úgyhogy köszönöm, hogy "megmutattad" őket nekem :)), és az ilyen számaik miatt gondoltam, hogy keresztény lenne


De hát sajnos ezzel kapcsolatban biztos információt már nem kapunk...

2020. jún. 28. 23:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán Mike tudna válaszolni. De szerintem már belecsömörlött a témába. Elég illetlen dolog lenne tőle ilyet kérdezni amúgy is.
2020. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajátos elképzelései voltak a valláshoz.
2020. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!