Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Hogy tekintetek el...

Hívők! Hogy tekintetek el attól a rizikótól, hogy nem fog tetszeni meztelenül a párod?

Figyelt kérdés

Nem elképzelhetetlen, lelombozó dolgok is napvilágot láthatnak. Lehet nem egyezik az ízlés a látottakkal.


Ennek kiküszöbölése szempontjából szabad-e szexuális cselekedet nélkül megmutatni testünket a másiknak teljes valójában házasság előtt?


Igazi hívők válaszoljanak, akik várnak/vártak házasságig! Köszönöm.



2020. jún. 28. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért elég sok minden látszik a ruhán keresztül is, még ha pár méret nem is. De elmentek strandra, s még több dolgot láthatsz a másikból.
2020. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az intim részeket nem látod strandon sem.
2020. jún. 28. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Így van. Ha ruhában tetszik, nagy valószínűleg nélküle is fog.

De igazi keresztény aki a házasságon gondolkodik, nem tudná elhagyni a párját, mivel nem a másik teste miatt házasodik, hanem mert szereti a másik embert.

2020. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

#2

Azt valóban nem, mint írtam is. Fiú vagy lány vagy?

2020. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
hahahahaha
2020. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanúgy, mint a nem hívők. Soha nem volt még olyan, hogy vki ne tetszett volna ruha nélkül.

Nem egy testet szeretünk. Ha van is ideálja vkinek, az látszik ruhában is.

Azt meg nem hinném, hogy gyakori, hogy vkinek annyira extrém lenne a nemiszerve.

2020. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Ennél betegebb kérdést még nem olvastam itt.
2020. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2020. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Igazi hívőségről beszélsz, de annyit sem érzel át, hogy csak a személyiség számít. Nekem több párom is volt akiknek se teste, se arca nem tetszett, amíg beléjük nem szerelmesedtem. Utána mindenük tetszik, mert minden porcikájuk az egyedi személyiségük megmutatója.
2020. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tgt ***** válasza:
32%
Ha a házasságkötés után látja a párját valaki először meztelenül, és akkor jön rá, hogy a férje/felesége teste nem izgatja fel, akkor egy szomorú, boldogtalan élet elé néz.
2020. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!