Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták nektek mikor meghal...

Ateisták nektek mikor meghal egy szeretettek vagy halálosbetegségeben szenved szoktatok imádkozni érte?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 04:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Szoktam reménykedni nem imádkozni

Reménykedem abban ha már gyógyithatatlan akkor a lehető legkevesebb fájdalommal hunyjon el

A halottakért meg kár őrjöngeni csak időnként megemlékezni róluk

Nemtudom láttál e már élőben hullát: azoknak aztán már édesmindegy csak egy rakás élettelen hús ami bomlásnak indul nemsoká,na az még egy undorító munka minden téren

2020. jún. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki nem hiszi, hogy isten lenne, akkor minek imádkozna egy elképzelt mesealakhoz?


Ha valaki beteg, akkor megpróbálok rajta segíteni, ha meg nem lehet, és meghal, akkor ugyan szomorú vagyok meg meggyászolom, de eszembe sem jutna ilyen értelmetlen dolog.

2020. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 qkker1 ***** válasza:
81%

Ez most komoly?

Miért imádkoznék, amikor nem hiszek a mesétekben?!

2020. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mojjo ***** válasza:
91%
Nem is tudom kérdező. Tegyük fel, útra kellene kelned a tengeren egy hajón. Te áldoznál előtte bikát Poszeidónnak?
2020. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Ti abbahagyjátok a térítést, mi meg abbahagyjuk a piszkálódást a képzelt barátotokról. Deal?
2020. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
méga port is lerázva a lábatokról többiek-emlékezzetek ha az a "falu"nem fogad be titeket,meg amúgyis otthonában hazájában senkisem vált prófétává-mondta Jézus!
2020. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A Trónok Harcában meg az van, hogy "Amikor leesik a hó és fehér szelek fújnak, a magányos farkas elpusztul, de a falka életben marad. A civakodás ideje a nyár. Télen meg kell védenünk egymást, melegen kell tartanunk a másikat, egyesítenünk kell az erőinket."


meg az, hogy "A szeretet a becsület mételye, a kötelességtudat halála."


És akkor most mi van?

2020. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
nem kell ehhez halálos betegség-szertteimért akkor is szoktam imádkozni ha minden rendben(h ismerjék meg Isternt/megtérjenek ilyesmi)de sztem ez alap minden igaz hívő ezt csinálhatja...
2020. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Mojjo ***** válasza:
100%
@11: A kérdés viszont az ateistákhoz szólt, az ő szokásaikra kérdez rá. Ha képes lennél elolvasni és értelmezni a kérdést, valamint tiszteletben tartani a kérdező szándékát, az tök jó lenne.
2020. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2%
oké csak tényt közöltem a bibliábol-elnézést ha megzavartalak vele....
2020. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!