Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy Isten vagy egy akármilyen angyal emberi formában jár köztünk és megfigyel bennünket?

Figyelt kérdés
Mint pl. az Odaátban (Supernatural). :D

2020. júl. 17. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Isten nem. Elégnél ha megjelenne a teljes valójában.

De angyal igen:)


*és megfigyel bennünket?


Ilyen is létezik.


De azok akikkel az ezo-sok ugymond vendégül látják azok démonok.Bukott angyalok.Sátán szolgái.


Az Istenhez tartozó angyalok mások.

2020. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Sokkal nagyobb eséllyel lehet, mint nem lehet, hogy valami lény ami felettünk áll, (ha nem is állandóan) de figyel minket.
2020. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KZitus ***** válasza:

Szia

Azok az angyalok, akik valamikor emberi testet öltöttek, Isten engedélye nélkül, démonokká váltak, de a Vízözön óta ők sem vehetnek fel többé emberi testet.

Sem Istennek, sem az angyaloknak nincsen szükségük emberi testre ahhoz, hogy megfigyeljék mi történik a földön. Honnan tudjuk ezt? Ír erről a Biblia pl

Zsoltárok 10:14

"De te látod a bajt és a nyomorúságot. Figyelsz, és kezedbe veszed az ügyeket.

Hozzád fordul a szerencsétlen áldozat, te segítesz az árvának."

vagy:

2Királyok 9:26

»’Megfizetek neked ezen a földdarabon – ez Jehova kijelentése. – Olyan biztos ez, mint hogy tegnap láttam, hogyan ölték meg Nábótot és a fiait’ – ez Jehova kijelentése.« Most tehát fogd, és vesd őt a földdarabra, ahogy Jehova mondta.”

2Krónikák 6:23

"akkor te halld meg az égből, cselekedj, és ítéld meg szolgádat. Fizess meg a gonosznak, és büntesd meg őt a tettei szerint, az igazságost pedig nyilvánítsd ártatlannak, és jutalmazd meg őt igazságossága szerint."

5Mózes 10:17, 18

"Mert Jehova, a ti Istenetek, isteneknek Istene és uraknak ura, a nagy, hatalmas és félelmet keltő Isten, aki senkivel sem bánik részrehajlóan, és nem engedi magát megvesztegetni.Igazságot szolgáltat az árváknak és az özvegyeknek, és szereti a bevándorlókat, ad nekik ennivalót és ruhát."

Zsoltárok 146:9

"Jehova megvédi az idegen lakosokat, gondoskodik az apátlan gyermekről és az özvegyről, de a gonoszok terveit meghiúsítja."

Héberek 13:6

"Úgyhogy igen bátrak lehetünk, és elmondhatjuk: „Jehova az én segítőm, nem félek. Mit árthat nekem ember?”

2020. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ...Laci ***** válasza:
Nem fontos testet öltenie, hogy megfigyelhessen. Láthat, amikor alszol, a WC-n ülsz, de talán leginkább attól indul be, ha másokért élsz.
2020. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2: Nem kellene teljes valójában megjelennie, ölthetne ember alakot, és úgy járhatna az utcán, betérhetne ide-oda, beszélgethetne akárkivel, anélkül, hogy tudnánk, hogy valójában ki ő.
2020. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Démonról tudok, ő például a húgom is. Ha Isten vicces, akkor én meg egy angyal vagyok, hogy meg legyen az ellentét, úgyis Isten imádja az ellentéteket.
2020. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!