Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy tudott a Jóisten olyan...

Hogy tudott a Jóisten olyan király kaját teremteni mint a dinnye?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 15:29
 1/7 MBbpg ***** válasza:
86%

És monda Isten: Legyen dinnye: és lőn dinnye. És látá Isten, hogy jó a dinnye; és elválasztá Isten a dinnyét a többi növénytől

(Én kb így képzelem el)

2020. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van benne logika. XD
2020. júl. 18. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

A dinnye amit ma eszel, sok évszázados irányított evolúció, nemesítés eredménye. Pár évszázada még így nézett ki:

[link]

2020. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Ne gondold hogy ő teremtette. Mármint nem közvetlenül. Ha valamit kellene megnevezni ami tőle származik, az a világegyetem. De pl. a dinnyét nem úgy teremtette, hogy "Hmm... Kellene valami ízletes növény. Legyen belül lédús, kívül kemény héjú...", hanem az már magától fejlődött ki mert alkalmas volt rá a körülmény a Földön.
2020. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Mindent isten teremt jelenleg is ő formál minket senki ne higyje azt hogy majd itt mindenféle filozófus tudós megmondja hogy mi volt xy millió csilliárd évvel ezelőtt
2020. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

1.:)


Nagyon tetszett a válaszod, zöld kezet adtam.

Persze majdnem igy történt, annyi különbséggel, hogy külön nem emelte ki a növények neveit, vagy fajtáit.

2020. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A megalapozott genetikát köszönhetjük csak Istennek a többi a nemesítés.
2022. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!