Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet, hogy éltek a földön...

Lehet, hogy éltek a földön idegenek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy idegen civilizációk teremtették és tanították az embert. Megnéztem az ősi idegen című műsort és a prométeusz című filmet az is erről szól. Akkor Isten teremtett vagy az idegenek? Miért van ennyi idegen alak régi falakon, barlangokon?

Isten is csak egy földönkívüli?



2020. júl. 25. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek idegen alakok régi falakon, barlangokon.
2020. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meg a görög, babilóni istenekről is mondják, hogy az égből jöttek, és az annunakik is földönkívüliek
2020. júl. 25. 13:58
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekm Odin azt mondta nem,de megkérdezem Thort.
2020. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerinted Isten kicsoda?


Jn 8,23

És monda nékik: Ti innét alól valók vagytok, én onnét felül való vagyok; ti e világból valók vagytok, én nem vagyok e világból való.


Jn 18,36

Felele Jézus: Az én országom nem e világból való. Ha e világból való volna az én országom, az én szolgáim vitézkednének, hogy át ne adassam a zsidóknak. Ámde az én országom nem innen való.

2020. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

4+ Szóval a kérdésedre kérdező a válasz:


*Lehet, hogy éltek a földön idegenek?


Nem lehet, hanem biztos és igen.


És az ószövből:


I.Mózes 6-

Mózes I. könyve 6. rész


1. Lőn pedig, hogy az emberek sokasodni kezdének a föld színén, és leányaik születének.

2. És láták az Istennek fiai az emberek leányait, hogy szépek azok, és vevének magoknak feleségeket mind azok közűl, kiket megkedvelnek vala.

3. És monda az Úr: Ne maradjon az én lelkem örökké az emberben, mivelhogy ő test; legyen életének ideje száz húsz esztendő.

4. Az óriások valának a földön abban az időben, sőt még azután is, mikor az Isten fiai bémenének az emberek leányaihoz, és azok gyermekeket szűlének nékik. Ezek ama hatalmasok, kik eleitől fogva híres-neves emberek voltak.

2020. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Istennek fiai=bukott angyalok, akik le lettek vettetve a földre.Sátánnal egyetemben.


Az óriások, dinoszauruszok meg a különböző leletek is ezt igazolják

2020. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

*2. És láták az Istennek fiai az emberek leányait, hogy szépek azok, és vevének magoknak feleségeket mind azok közűl, kiket megkedvelnek vala.


Az ő leszármazottaik voltak a Nephilimek.Óriások.

2020. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehetni minden lehet, meg az ellenkezője is. Csak épp ilyesmire semmi nem utal.
2020. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet, hanem biztos.
2020. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

5-6


"Istennek fiai=bukott angyalok, akik le lettek vettetve a földre.Sátánnal egyetemben."


Szia,


Amit itt idéztél az a Séth és a Kain nemzetségének az összeházasodása. Az özönvíz előtt az emberek voltak "óriások". Minden nagyobb volt az emberek a növények és az állatok is ahogy ezt a leletek is mutatják. Az tévedés, hogy az Istennek fiai a bukott angyalok voltak! Azok az özönvíz előtti hívő emberek voltak a Séth nemzetségéből, akik feleségül vették maguknak Kain istentelen nőnemű utódait! Ez vezetett a bűn eláradásához az akkori világban!


Üdv: Gábor

2020. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!