Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Drága keresztény testvérim!Mié...

Drága keresztény testvérim!Miért nem tesz Isten olyan csodákat,mint 2000 évvel ezeéőtt?

Figyelt kérdés

Miért nem szólal meg emberek fejében?Vagy megszólal és csak a gonosz világ leelmebtegezi őket?Isten prófétái a pszichiátrián vannak?Vagy ezekben az emberekben gonosz szellemek vannak amik ártanak nekik?Valójában erről b eszélt Jézus?Azt mondta,hogy az utlosó időkben helytartók el hurcolják a keresztényeket,de ott majd a Szentlélek fog beszélni belőlük.Mi van,ha Elon Musk találmánya kiírtja a fejükből Isten hangját és ezáltal képtelenek lesznek prófétálni?Elon Musk találmánya valójában a Fenevad bélyege?Mi van,ha Elon Musk és Bill Gates a Fenevad?Elon Msuk a hamis próféta és Bill Gates a Vadállat?Elon Musk megtéveszti az embereket és emiatt felfogják venni Bill Gates bélyegét?Ki is jön,ha Bill Gates nevéhez hozzáteszünk pár betűt: D'Biilli Gailitesix-tessék a nevének száma 666.Mindjárt még tüzet is hoz le az égből Bill Gates és akkor már nyílvánvaló lesz.Bill Gates majd elkezdi üldözni a keresztényeket és majd Jézus megöli szájának kardjával.Bill Gates majd meg fogja támadni Európát és Elon Musk meg meghódítja szülőhazáját-Dél Afrikát.Ekkor majd megtámadja Bill Gates az oroszakat és a N.A.T.O-t és elfoglalják az összes területüket.Nézzétek meg a képét,még azon is látszódik és nyílvánvaló: [link]

Majd fel fog lépni hamarosan- látjátok közel van a vég...

Már a Sátán levetetett és mindjárt üldözőbe beszi a Vatikánt és az egyházat.



2020. aug. 8. 13:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Jobbulást kívánok neked, Isten gazdag áldásával.
2020. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Gyógyszert bevetted?
2020. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
elon musk austrál ha úgynézed onnan egy köpésnyire újzéland az meg minden utcán gyülekezet-okéez én elméletem-egyébb nagyobb bajok vannak a Nagygoré nyugati fejekben...
2020. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Kérlek maradjál csöndben drága testvérem és Isten megbocsát.
2020. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Látjátok,megtévesztett a Sátán benneteket és most nem hiszitek el.Pedig én vagyok az igazi Jézus Krisztus!
2020. aug. 8. 15:40
 6/34 anonim ***** válasza:
74%
akkor ezek meg az "utolsó jelek idői"?! sűrűbben vagyunk...
2020. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ímé eljött az én országom és most megdicsőülnek bennem választottaim.A Fenevad 6 év múlva le lesz váltva Magyarországon.Én fel fogok lépni és meg fogom "ölni" számnak lehelletével.Ekkor majd egész Európa leborul én előttem,majd be fogok megint vonulni Jerzsálembe és megalapítom a világfővárost,majd minden ország én előttem fog hódolni és minden ember.Többé nem lesz háború,sem vér a földön,nem lesz képmutatás és hazugság.Amilyen magasra magasztalták magukat a képmutatók,oly mélyre fogom levetni őket.A kommunistáknak,fideszeseknek,rasszistáknak,hazugoknak,képmutatóknak,egoistáknak és mindenféle gonoszaknak a kénnel és tűzzel égő tóban lesz részük.Ott lészen sírás és fogcsikorgatás!Most,kérlek ATyám dicsőíts meg engem,mint ahogyan én megdicsőítettelek téged!Kérlek nyisd ki a szemüket,hogy lássanak!Ne kelljen vakon járjanak!Most ugyanis,olyan nagy szorongattás lesz,mint amilyen nem volt a világ kezdetétől fogva a világ végezetéig.Ámen!
2020. aug. 8. 15:48
 8/34 anonim ***** válasza:
43%
mekkora egy baromság drága testvírem!!!!
2020. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Gyemkeim,már nem sokáig tart e világrendszer,ezért kérlek titeket,hallgasatok én reám.Most még itt vagyok,de hamarosan el kell menjek és szembe kell szálljak a fenevaddal.Ne hallgassatok semmiféle eszmére gyermekeim,kövessétek szívetek akaratát.Szeressétek egymást,mint ahogyan az én mennyei Atyám szerette a világot!Most már íme,nyilvánvaló lett előtettek,hogy Bill Gates a fenevad.Most sok hamis krisztus és hamis próféta fog megjelenni,de ne hagyjátok,hogy megtévesszenek titeket!Ismerjétek fel a hazugságot!Tudjátok meg,hogy nyomor van most Babilonban.Nyílvánvaló lett előtettek,hogy Magyarország Babilon.Ne higyjetek se a kormánynak,se az ellenzéknek,mert bár az ellenzék jót akarna,de gyengék,bár köztük is vannak gonoszak.Ámen!
2020. aug. 8. 15:55
 10/34 A kérdező kommentje:

Íme,itt van a kárhozat fia: [link]

Most megfognak feszíteni megint,de én majd harmadnapra feltámadok és a vérem segítségével végleg megölöm a fenevadat.Én szerettelek titeket,tudjátok meg most azért és most meg fgok dicsőülni.Ámen!

2020. aug. 8. 16:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!