Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ez szép kereszt...

Szerintetek ez szép kereszt nyaklánc?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kereszt nyakláncot és ez tetszik a legjobban.

Nem divatból hordanám vallásos vagyok.


Szerintetek is ez még egy visszafogott darab?

[link]


2020. aug. 18. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki mint amit az amcsi narkós rapperek hordanak.
2020. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tényleg? 😂 Vigyék egyett ott jobban látszik a képen ahogy a lányon van.
2020. aug. 18. 10:57
 3/21 A kérdező kommentje:
Vigyél*
2020. aug. 18. 10:58
 4/21 anonim ***** válasza:

“ Nem divatból hordanám vallásos vagyok.”


Vallásos vagy hívô?

2020. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdésem.


Hívő vagyok.

2020. aug. 18. 11:10
 6/21 anonim ***** válasza:
Eleve valódi keresztény nem tesz a nyakába keresztet, mert nem tárgyakon keresztül véd meg Isten-ezt csak az ezoterikusok hiszik-hanem örző-védő angyalok vannak mellék kirendelve. Itt kezdődik a dolog.
2020. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6+ Ott meg végződik a dolog, hogy ez még csúnya is.
2020. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
6+ Az meg hogy mit hisz a világ miken van védelem-lényegtelen Isten szemszögéből. Ha a föld minden lakosa-egyet kivéve is alkalmazná, akkor sem érdekli, mert bálványnak számít, ami a halált dicsőíti. Hiszen Jézus a keresztre vitte fel a bűneinket-és abszolút a halált szimbolizálja, nem a feltámadást.
2020. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*örző-védő angyalok vannak melléjük kirendelve.
2020. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Jaj! Egy ártatlan kérdés volt kiirva. Aki akart az tálalt benne valami kivetnivalót. Hívő vagy vallásos? Nem véd meg a kereszt.. WHAT?!

Egy keresztény ember nem azért hord keresztet hogy megvédje magát a Sátántól vagy hasonló,hanem hogy megvallja a hitét. Egy ékszer, egy kicsi kereszt, egy szimbólum sok-sok embernek megmutatja, hogy a viselője hisz Istenben. Erről szól az egész. Nekem jó tudni, hogy ha végig megyek az utcán, és valaki észreveszi a medálomat, akkor tudja hogy Istené vagyok. Magabiztosságot ad, hogy rajtam és nem csak bennem van a kereszt.


Kedves kérdező! Az a medál nagyon szép. Visszafogott, elegáns, nem túl sok-de nem túl kevés. Nekem nagyon tetszik.

2020. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!