Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak az állam ellen lehet...

Csak az állam ellen lehet tüntetni, vagy az egyház ellen is?

Figyelt kérdés
A Papifrankó mellett miért nem állnak ki a hívők?

2020. aug. 20. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem Hodászban hisznek, hanem Istenben.
2020. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne tüntetni az egyház(ak) ellen is. Az egész protestantizmus ebből nőtt ki.


Hodásznak nincs akkora befolyása, hogy tüntetés induljon mellette. Ha lett volna, nem is merték volna vele megcsinálni.

2020. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

"Az egész protestantizmus ebből nőtt ki."

Amiből kinőtt, annak a célja az egyház jobbítása volt.

2020. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármi ellen lehet tüntetni.

A papifrankó mellett én azért nem tüntetek, mert sosem néztem. Ez egy pap szemèlyes videós oldala. Mondjanak véleményt azok, akik nèzték, meg beszéljék meg Hodász atyával, hogy szeretne-e szimpàtiatüntetèst.

Én olvasok, nézek 1001 másik katolikus lelki irodalmat, vagy videót, filmet.

2020. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem András atya sem szeretné, hogy tüntessünk az egyház ellen, hiszen ő maga is arra buzdítja az embereket, hogy szeressük az egyházat a hibáival együtt is.

[link]


Az viszont fontos, hogy felszólaljunk az igazságtalanság ellen, felhívjuk az egyházi vezetők figyelmét arra, hogy változtatni kellene.

2020. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!