Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak keresztények! Milyen...

Csak keresztények! Milyen online és offline játékokkal szoktatok játszani? Torrentezni szoktatok? Mert ahogy a Biblia írja: Ne lopj.

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 13:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
11%

Nem szoktam torrentezni:D Szóval ez nem jött be.

Fb-n szoktam ha a kedvem úgy tartja-máshol nem:D Filmeket sem töltök le, hanem csak online:D ahogy zenéket se-szintén csak online.

Lottózni sem lottózom, se TippMix, se póker..


Úgy hogy hiába is erőlködsz-nem fogsz meg:D

2020. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
65%

Ellenben, ezt neked javaslom szíves figyelmedbe:


2Móz 20,16

Ne tégy a te felebarátod ellen hamis tanúbizonyságot.

2020. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
10%

A torrent nem feltétlenül lopás. Ha veszel egy adathordozót, annak már eleve benne van az árában, hogy torrentezel.


Egyébként most Total War Troy játékkal, ingyenesen elérhető volt Epic-en, remélem ezt se tartod lopásnak. Illetve van online f2p játék, amivel hol előfizetve, hol ingyenesen játszom. Ez is lopás?

2020. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
64%
Ami tetszett játék azt megvettem és rengeteg játékot vettem már meg. Meg mostanában ingyen osztogatják őket szinte végehossza nélkül ubisoft,origin,uplay,epic,gog,rockstargames
2020. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
15%
steam lemaradt bocsika
2020. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
61%
Katolikus vagyok, nem torrentezek. Játékok közül olyannal játszom, ami vagy ingyenes, vagy pedig megvettem jogtisztán.
2020. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
23%
3 A nem jogtiszta dolgok számítanak lopásnak. Tehát az ingyenes dolgok azok nem. A filmeknél is csak nézheted, de le nem töltheted, mert az már lopásnak minősül.
2020. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
79%

#7

Én úgy tudom, hogy le is töltheted, de csak saját használatra, tehát nem oszthatod meg mással (ergo seedelni se lehet).

2020. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
10%

"Mert ahogy a Biblia írja: Ne lopj."

Ugyan. Ki a francot érdekel? Meggyónod oszt csá.

2020. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
:) nekem van saját Steamem, de Netflixet közösen használunk, és az nem az enyém. Szóval csak annak lesz baja aki feltölti a zenéket? De az online használat is bűn elméletileg. Hiszen ingyen nézed meg másnak a filmjét aki nagy nehezen megcsinálta, és sokáig csinálta! Mint a zenéknél is. :)
2020. aug. 26. 15:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!