Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pécsiek! Szerintetek idén...

Pécsiek! Szerintetek idén van még arra esély, hogy kap az egyházmegye püspököt?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve Udvardy érsek irányítja továbbra is az egyházmegyét, mint volt megyéspüspök, jelenleg apostoli kormányzóként. Szerintetek idén dönthet a pápa a következő püspökről?

2020. aug. 29. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok pécsi, de szerintem kaphat. Szombathelyen sem volt egy darabig, majd megoldódott.

Egy hónapja voltunk Pécsen, nagyon szép város, a bazilika is lenyűgöző volt, megérdemelnétek egy jó püspököt. :))

2020. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönjük, kedves vagy! :) Én ugyan még nem voltam Szombathelyen, de szoktam a neten nézegetni bazilikákat, mert tetszenek nagyon. A szombathelyi pont az, ami valamiért nekem nagyon tetszik, persze a pécsi szerintem is csodás. :)


Székely János püspök atya, a ti püspökötök egyébként nekem valamiért nagyon szimpatikus. Olyan egyszerű embernek tűnik, aki közben nagyszerű.

2020. aug. 29. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekesség. Máyer mikor "nyugdíjba" ment 1-2 hónapon belül lett püspök. Jelen esetben kb másfél év kellett.
2023. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!