Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kereszténység és természetköze...

Kereszténység és természetközeli élet? (részletezem)

Figyelt kérdés
Már régóta foglalkozom azzal, hogy a természetközeli életforma kialakítása milyen módszerekkel volna a legjobb, a lehető legtöbb területen önellátó. El is kezdeném egy nagyobbfajta területen, ahol a sokfajta növény mellett állataim is lennének. Csak egy nyugodt, békés, természettel harmóniában levő életet szeretnék, normális emberekkel a környezetemben. Ehhez keresek olyan hasonló valakiket, akik számára nem kérdés, hogy megvalósítanák-e természetközeli terveiket, és akik majd vagy a telekszomszédaim lennének, vagy a település más részén élnének. Magamról még annyit írok, hogy Jézus tanításaiban hiszek, és korban a középkor elején járok, jelenleg közép-Magyarországon lakom. Szerintem elég gyakorlatias vagyok. Ha beszélgetnél tovább is erről, akkor várom privát üzeneted, természetesen kötelezettség nélkül.

2020. szept. 27. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak elhagyatott falvak,oda beköltözhetnél,és elkezdhetnéd fellendíteni.
2020. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress rá a FB-on a vidéken újrakezdők csoportra. Mondjuk nem feltétlenül vallásosak, de sok tanácsot kaphatsz tőlük.

De ha valóban ilyen életmódra vágysz, sok dologhoz kell konyítanod. Víz, villany nem okozhat gondot, de nem állhat messze tőled a kőműves szakma sem.

A kertet meg lehet tanulni, és a mélymulcsos művelést alkalmazom, ha odáig jutsz, beszélhetünk róla.

2020. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem vagyok vallásos, de az önellátás megvalósítása az álmom.
2021. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!