Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik nem hisznek Jézus Krisztu...

Akik nem hisznek Jézus Krisztusban! Mit fogtok csinálni, és hogyan reagáltok ha megtörténik az elragadtatás, és több milliárd Jézus hívő tűnik el hirtelen a Mennybe?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 23:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%

Katolikus vagyok, és én sem hiszek a neoprotestáns Star Trek-be illő sci-fi-tekben, hogy Jézus felsugároz minden "igaz hívőt" a Mennybe.


Nem lesz ilyen, egyik nap még menni fog a hétköznapi élet, aztán hirtelen már ott leszünk az Ítélőszék előtt. Jézus majd úgy jön el "mint egy tolvaj az éjszakában".

2020. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Ez a baj. Olyan sok leírás van :(


akkor az az állás, hogy visszatér hirtelen a Messiás a Mennyből, és minden Jézus hívőt és Biblia hívőt megvéd, míg a hitetlen embereket elpusztítja? De a hitetlenek nem kapnak esélyt? Nem csináltak semmi gonoszságot, mint Hitler.


https://www.youtube.com/watch?v=lZGSrl7wMoY&t=423s


de akkor ez mi? :(

2020. szept. 30. 00:04
 3/46 anonim ***** válasza:
69%
Én azt fogom csinálni, hogy kideritem, hogy kiket raboltak el az UFO-k, akarom mondani Jézus, és elmegyek a vagyonukért. Több milliárd ember vagyona az enyém, na most, azt mind beviszem a bükkösbattanyai kistemplomba, mint adomány, és tessék- én is megvettem a VIP jegyet a mennyek országa diszkóba, ahol DJ Szent Péter Baszatja neki a ritmust
2020. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
89%
A katolikus álláspont az, hogy egyszer csak vége lesz a világnak, de senki sem tudja, hogy mikor. Nem lesznek jelek, meg próféciák, hanem egyszer csak MINDANNYIAN ott fogunk állni Jézus előtt, és nem fognak egyes "kiválasztottak" hamarabb felkerülni hozzá. A Jelenések Könyve pedig a korai keresztények szenvedését írja le Néró, a kereszténygyűlülő római császár uralma alatt, nempedig valami eposzba illő világvégét.
2020. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Ijesztő! :O és izgalmas.


Tehát, ülök a gép előtt, utána pedig azt veszem észre, hogy a Paradicsomban vagyok? Mert nagyon sok embert kell majd megítélni akkor.

2020. szept. 30. 00:09
 6/46 anonim ***** válasza:
85%
Bizony, ülsz a gép előtt, és hirtelen ott leszel Jézus félelmetes ítélőszéke előtt. Dehát Jézus maga Isten is, ugye Szentháromság Atya-Fiú-Szentlélek, tehát nem lehetetlen számára egyszerre mindannyiunkat megítélni.
2020. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
98%
Elég nagy LAG lehet a szerón ha pármilliárd ember egyszerre van fent
2020. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Érdekes. De a Tanúk szerint nincsen Pokol. Mert Isten a szeretet, és nem csinálja azt, hogy tüzes kemencében égjünk örökre.
2020. szept. 30. 00:19
 9/46 anonim ***** válasza:
37%
Isten szerető, de igazságos is. Olyan, mint egy oroszlán. Bölcs, nyugodt, és megfontolt, de ha kell odacsap és harap. Vannak emberek akik csak a tüzes kemencét érdemlik vagy tetteik miatt, vagy amiatt mert gondolkodásmódjuk nem méltó ahhoz, hogy Isten Országának alattvalói legyenek.
2020. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

jaja :)

És elég csak hinni meg megkeresztelkedni akkor?

2020. szept. 30. 00:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!