Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Harcos ateisták! Mit gondoltok...

Harcos ateisták! Mit gondoltok arról, hogy Isten megölt sok gyereket egyiptomban, csak mert a fáraó továbbra is kamu isteneket imádott, és szerette azokat az isteneket? Én mint Jézus követő, már értem, hogy miért tette ezt Isten a gyerekekkel.

Figyelt kérdés
Azért tette ezt, hogy a gonosz fáraó megsajnálja és aztán szót fogadjon.

2020. okt. 9. 15:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy troll kérdés? :)
2020. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért lenne az? Olvastam néhány helyen, hogy az ateisták mérgesek amiért Isten megölt embereket és gyerekeket.
2020. okt. 9. 15:08
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Az ateisták nem hisznek Istenben, szerintük nem is létezik Isten, és így mérgesek se tudnak lenni valamire, ami szerintük nem létezik.
2020. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De attól még olvastam olyat, hogy olvasta a hitetlen, hogy mi van a Bibliában és csodálkozva nézi, hogy Isten öl gyerekeket.
2020. okt. 9. 15:16
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy nem tudok mérges lenni a keresztények képzeletbeli barátjára!


"Mindenható" létére a legjobb megoldásnak azt tartotta hogy ártatlan gyermekeket gyilkoljon? Hogy olvashatja bárki hogy Isten ezt tette, és nem forr a vére dühében? Hogy lehet valaki annyira elvetemült gonosz hogy ezt jogosnak és teljesen logikus döntésnek titulálja?


"Üresszívű" az összes keresztény, ha annyi együttérzés van benne, hogy ártatlan gyermekek halálát jogosnak és elfogadhatónak tartja.

2020. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
nem képzeletbeli barát az Isten.
2020. okt. 9. 15:25
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
De.
2020. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De nem. Ha az lenne, akkor tudnék Istennél nagyobb lényt elképzelni. De mivel nem tudok/tudunk ezért létezik, és ez az érv csak Istenre vonatkozik.
2020. okt. 9. 15:31
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak a legnagyobb lényre vonatkozik amit el tudsz képzelni, nem istenre. Csak annyit jelent hogy te nem tudnál jobb, jóságosabb, kézzel foghatóbb, kegyesebb lényt elképzelni mint a gyerekgyilkos. Én el tudnék.
2020. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
5-ös, fura amit gondolsz, úgy, hogy ateistának vallod magad. Egy "képzelet beli barát" nem tud gyerekeket gyilkolni. Ateista fejjel gondolkodva azokat a gyerekket nem Isten ölte meg, hanem betegségek, amikre akkoriban még nem ismerték a gyógymódot.
2020. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!