Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csakis Jézus követőktől várok...

Csakis Jézus követőktől várok választ. Egy harcos ateistát sohasem lehet meggyőzni, hogy miért a Sátán uralkodik a Földön, és miért nem jön el Isten, hogy legyen bajmentes az élet?

Figyelt kérdés

Én már tudom a választ.


Röviden: Az ember is, isten akart lenni, és inkább a gonoszt választotta a legelején.



2020. okt. 10. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez az oldal arra szolgál, hogy ha valamit nem tudsz, megkérdezed. Olyat ne kérdezz, amire tudod a választ!
2020. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, majd ha szorult helyzetben leszel én felajánlom a segítségem.


Üdv,


Sátán

2020. okt. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez csak egy elmélet nem kell bevenni aki figyel minket!!!



Szia Sátán " 666 " Anomim! Kérlek szépen öljél meg minden harcos ateistát! Aki harcos ateista szívrohamot kapjon. A sima ateistákkal nincsen bajom, de ott van Dawkins, Orosz László és társai. Kaphatnak rohamot?


Előre köszönöm:


Egy megsértődött hívő

2020. okt. 10. 00:52
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Szívrohamot csak a jóisten adhat. Én a fényt hozom.


Maradtam tisztelettel,


Sátán

2020. okt. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Isten? Kiemlegetett itt Istent...???
2020. okt. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nezd, kerdezo, en nem tudom, mennyire erzed magad harcos hivonek, de ha annyira igen, mint egy harcos ateista, akkor egy harcos ateistat kb. pont olyan nehez lehet meggyozni, mint teged. A harcos ateista pont ugyanannyira hajlik a te allaspontod fele, mint amennyire te szoktal elgondolkodni azokon, amiket ok mondanak, irnak neked.
2020. okt. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen meggyőzhetsz. De ahhoz bizonyítékot kell letenned az asztalra elém.


Nem lesz egyszerű, ugyanis a hívő múltamból fakadóan ismerem szinte az összes érvet, amire a hívek hivatkoznak (tervezettség, bibliai jóslatok stb.) Ezek nem bizonyítékok, csak istenérvek, amiket lehet cáfolni.


De tegyél egy próbát, hátha tudsz mondani olyat, amit még nem hallottam.

2020. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

A legelején? Nap mint nap a rosszat választják az emberek közel 100%a.

Én már győztem meg ateistát erről, csak szinonímákat kell használni, pl sátán-rossz/negatív.

2020. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális ateistát bármiről meg lehet győzni, ami bizonyított.

Ha nem sikerül meggyőzni, akkor egy idő után gyanús lesz, hogy talán benned is lehet valahol hiba.

Ja, hogy benned nem lehet hiba.

Értem.

2020. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a világot önző, büszke, gőgös, pénzimádó, hatalomra vágyó stb. vezető emberek irányítják. Még maguk a hétköznapi emberek is ilyenek csak kicsiben kevés hatalommal. Akkor mit várunk?????????? Nem is értem!!!


Isten, Jézus is eljön majd, a Maga idejében, de most még hosszan tűr generácioról-generációra, amíg vannak és lesznek még igazhitű megtérők.

Amikor aztán eljön a bűn embere, a veszedelem fia az antikrisztus és megpróbál minden embert elpecsételni és elkötelezni őket magának és eljön a pusztító útálatosság a nagy nyomorúság és a sötétség ráköszön a világra, na akkor fog majd Jézus visszajönni!!!

2020. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!