Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki Mihály a Nagyfejedelem?

Ki Mihály a Nagyfejedelem?

Figyelt kérdés

#Mihály #Nagyfejedelem
2020. okt. 10. 06:46
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, én nem írtam, hogy a tisztítótűz katolikus tévtanításában higgyél. Én azt írtam, hogy Isten szavának higgyél, mert le van írva, hogy Isten Fia nem angyal, hiszen kiválóbb volt náluk, és Isten Fia által lettek teremtve az angyalok is, akik imádják Isten Fiát.


A Zsidókhoz írt levél első része alapján az, hogy Isten Fia valamelyik angyal lenne: ez egy Jehova Tanúi tévtanítás, hamis tanítás. Aki ebben hisz, az a hamisságban hisz.

2020. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

41.Roma.8:14"Mert akiket Isten szelleme vezet,azok valóban Isten fiai"

1Mozes.6:2"Az igaz Isten fiai felfigyeltek rá,hogy az emberek lányai szèpek,ès akit csak akartak,felesègül vettek"


Lam Istennek vannak fiai angyalok ès emberek is mind,hogy Jèzus is.

Igen de Jèzus született Fia aki a második a rangsorban aki Krisztus is.

2020. okt. 14. 22:19
 43/43 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy írod: Istennek egyszülött Fia csak egy van, aki különbözik az angyaloktól! :)



5

Mert kinek mondotta valaha az angyalok közül: Én Fiam vagy te, én ma szültelek téged? és ismét: Én leszek néki Atyja és ő lesz nékem Fiam?

6

Viszont mikor behozza az ő elsőszülöttét a világba, így szól: És imádják őt az Istennek minden angyalai.



Az elsőszülött: Jézus Krisztus, akit imádnak az angyalok is.

2020. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!