Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ti miért lettete...

Keresztények! Ti miért lettetek keresztények, és miért kezdtétek már elutasítani az evolúciót?

Figyelt kérdés

Én azért lettem Jézus hívő, mert tetszett a tanításai, és jó tanítónak látszik. Az evolúciót pedig lassan én sem fogadom el, mert rossz a világnézete. Állatok vagyunk, nincs értelem, nincs örök élet.


Akkor hiszem el az evolúciót, ha egy akváriumban csinálnak értelmes életet csalás nélkül. De nekem egy törzs elég. Utána azt a törzset az akváriumban ellehet pusztítani tornádóval.



2020. okt. 16. 19:42
1 2 3 4
 1/32 A nagy Levin ***** válasza:
89%
Te most az élet keletkezéséről beszélsz, vagy az evolúcióról? Mert a kettő nem ugyanaz.
2020. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
semelyikről. a főkérdésben semelyikről.
2020. okt. 16. 19:59
 3/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell elutasítanod az evolúció elméletet ahhoz, hogy keresztény lehess.
2020. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A nagy Levin ***** válasza:
34%
Maga Darwin is keresztény volt és ő sem utasította el a teremtést, csak az mondta, hogy Isten egy, vagy néhány állatot teremtett és abból alakult ki a többi.
2020. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Ja, egyébként #3-as vagyok: Az emberek is állatok, szóvaaaaaaaal...
2020. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Tehát nem a tények alapján utasítod el az evolúciót hanem azért mert nem szimpi!


De hogy ezt még reklámozod is...

2020. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Elnézést kérek mindenkitől, de a Föld mióta egy akvárium?
2020. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem erről beszéltem....
2020. okt. 16. 20:53
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező olyan buta vagy mint 1 selejt... Ezt az állitást sok keresztény is elveti amit te mondasz, de még az apogriff iratokba is levan írva, amiből épül fel a biblia, hogy az állatoknak is ugyan olyan lelkük van mint az embernek.
2020. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
A kettő nem függ össze. Attól még, hogy sok keresztény elutasítja az evolúciót, nem azt jelenti, hogy attól lesz valaki keresztény, hogy az evolúciót elutasítja és nem is azt, hogy kötelező lenne. Jézus tanításainak nem ez a lényege, hogy volt-e evolúció.
2020. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!