Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igazi keresztények! Mit...

Igazi keresztények! Mit gondoltok és mi a véleményetek Kent Hovind előadásairól? Szerintem nem szimulálhat, hanem valódban ki mondja a valós szavakat!

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha tátog a szája és hang is jön belőle,, akkor bizony ő valóban kimondja a szavakat, ehhez kétség sem fér hozzá. Zseniális képessége van a csókának, hogy kimondja a valós szavakat.
2020. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem érted a szövegemet. Ő tényleg nem szimulálja, kitalálja a szavakat, hanem komolyan elmondja az igaz történetet?
2020. okt. 20. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem értem, de abban se vagyok biztos, hogy te érted.
2020. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én sem vagyok abban biztos, hogy te érted, mert én arra akarok kilyukadni, hogy kent hovind nem hazudik? nem játsza az eszét?
2020. okt. 20. 22:29
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Honvid vagy hazudik, vagy ténylegesen értelmi fogyatékos. Egyik se túl jó, utóbbi mondjuk nem az ő hibája lenne. Eszét nem tudja játszani, mert nincs neki. Vagy ez esetben mondhatjuk azt, hogy "színleli" az eszét. A hívők se veszik őt komolyan, max azok, akik vele egy szinten vannak. Értsd, az ostobák.
2020. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Hovind kb. ugyanaz kereszteny oldalon, mint Dawkins ateista oldalon. Megelhetesi kereszteny.
2020. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát mind a kettő ember a saját oldalához ragaszkodik? Tehát mindkettő próbálja bizonyítani az egyiket?
2020. okt. 21. 00:06
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Hovind az elbutult kreos maszlagot propagalja, Dawkins meg ezeket a propagandakat cafolgatja. Erre utalt masik kerdesednel egy kerdezo, mikor azt irta, hogy Dawkins talan nem is foglalkozna ezzel az egesszel, ha nem lennenek ilyen Hovind meg Beche felek, akik olyanokat allitanak, ami szembe megy minden ismerettel, amit eddig a vilagrol annak megfigyelese soran szereztunk.
2020. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

"Hovind kb. ugyanaz kereszteny oldalon, mint Dawkins ateista oldalon."


Nem. Nagyon nem.


Richard Dawkins végzettségét tekintve biológus, Hovind meg csak egy sarlatán, aki hazugságokat terjeszt. Hovind a keresztény fundamentalisták egyik szószólója, akik a 6000 éves világképet hirdetik.


Ne hasonlítsd Dawkins-t ilyen majomhoz, mert ő egy tanult ember.

2020. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És az ősapja pedig egy kő volt.
2020. okt. 21. 13:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!