Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted jól tettem?

Szerinted jól tettem?

Figyelt kérdés
Tegnap oda jött hozzam 2 Jehovista, téritgettek volna én meg mondtam nekik finoman, én római katolikus vagyok, nem Jehovista én vallom a szentharomsagot nem úgy mint ők! És kérdeztek járok e templomba ? Mondom régen jártam de mostmár nem mert ha valaki hisz ahhoz nem kell semilyen közösség! Ennyi. Ilyen szektakat mint a Jehovistàk meg a hit gyuli be tiltanám
2020. okt. 21. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem tetted jól, mert ha katolikus vagy, tudnod kéne, hogy mennyire fontos templomba járni. Akár egy évig is imádkozhatnál otthon szüntelen, az se ér fel egyetlen szentmisével, melyen az áldozásban talakozhatsz Jézussal.
2020. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kocavallásos. :)
2020. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Te vagy az hit gyülis kérdező?
2020. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as nem!
2020. okt. 21. 09:33
 5/9 Mansour ***** válasza:
100%
Túlzás úgy fogalmazni, hogy "jót tettél", mert ezzel senkinek nem tettél jót, csak magadnak. Viszont teljesen jól kezelted a helyzetet, ez a megfelelő válasz ahhoz, hogy békén hagyjanak.
2020. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mansour ***** válasza:
89%
Jaj, bocsánat, úgy látszik, romlik a szemem. Úgy olvastam, hogy "jót tettem", ahelyett, hogy "jól tettem". Szóval az előbbiből az első mondat érvénytelen!
2020. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Külső megerősítést vársz? Nem vagy biztos magadban?
2020. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal a járvány óta nem állítanak meg senkit, nem csongetnek be sehová.
2020. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is mindig megtalálnak. Joga van mindenkinek el döndtenie, hogy miben hisz.
2020. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!