Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért pont a Biblia és a...

Miért pont a Biblia és a kereszténység a legkárosabb vallás, és miért a legrosszabb? Mintha a Messiás pont megjövendőlte, hogy az Ő neve miatt utálni fognak minket!

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
A pap csak egyetlen nagy veszélyt ismer: s ez a tudomány - az ok és az okozat egészséges fogalma. A tudomány azonban egészében véve csak kedvező viszonyok közepette fejlődik - idő és szellem bősége kell az embernek ahhoz, hogy "megismerjen". (...) "Következésképpen az embert boldogtalanná kell tenni" - a pap logikája minden korban ez volt.
2020. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Az ELTE a címerében ott a kereszt a PPKE nek meg a nevében is benne van hogy Pázmány Péter Katolikus Egyetem..

Az Oxford és ha jól tudom a Cambridge-i egyetem is egyházi alapítású...

De hallgass a lelkiismeretedre a helyes válasz ott lesz ahol nyugalmat találsz..

2020. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Noé... szándékosan írsz ekkora hülyeségeket?

Messze nem a kereszténység a legkárosabb vallás.

Sőt: korszerű formájában inkább az élmezőnyben van.

Mi a problémád?

Ha vértanú akarsz lenni, menjél el egy olyan helyre, ahol valami szélsőséges szekta van. Akár keresztény is lehet, de még jobb valami másféle, egy fejletlen országban.

2020. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos például a legtöbb ateista ezzel jön! Ott van még Dawkins is! Hogy ha nem hiszek Istenben, akkor Pokolra jutsz stb...
2020. okt. 27. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a válaszod nem volt érthető, gondold újra.

Ha arra gondolsz, hogy a kereszténységben sok a fenyegetés, akkor nézd meg a többi vallást. Ott néhol még több!

A Tollaskígyó pl. személyesen tépi ki a szíved, ha ne imádtad őt eléggé.

2020. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ja. Csak mivel Isten elküldte a fiát és így tovább, és a Biblia is megjövendőlt csomó dolgot, ezért gondolom azt, hogy a kereszténység az igazi vallás.


[link]


[link]


Erről beszéltem!

2020. okt. 27. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Más vallásban is van néhol hasonló történet.
2020. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!