Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Miért zavaró...

Keresztények! Miért zavaró számunkra az, hogy valaki káromkodik? Egyszer elviselem, de aztán ha egymás után úristenezik, az már zavaró és idegesítő. Veletek is ez van?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mint ha beleszólhatnál egy másik ember önkifejezésébe. Ez a szabad akarat.
2020. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
az, hogy "Úristen", az nem káromkodás, hanem fohász
2020. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ateista vagyok, de nekem is zavaro ha valaki minden mondataban b+el vagy mas tragar szavakat hasznal. Alpari stilus, rossz szokas, kellemetlen hallgatni.
2020. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

és ha spanyolul trágárkodnánk? :D


az jobb? Azt írom az adminnak vagy másnak, hogy " culo " akkor nem reagálna, mert nem magyarul írtam azt :D

2020. okt. 27. 22:26
 5/5 anonim válasza:
Én is keresztény vagyok, néha megesik, hogy trágár szavakat használok, igyekszem leszokni róla. Az "Úristen"-ezésről is szeretnék leszokni, de nem tudok erre a kifejezésre más alternatívát xd (Amiben nem kell szánkra venni Istent) mondanátok kérlek?
2020. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!