Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Világi zenét is tilos hallgatn...

Világi zenét is tilos hallgatni? Mint pl Bango Margit? Horváth Pista? Cserháti Zsuzsa? Máté Péter ?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták a gyülekezetben nem szabad csak is Isten dicsőítő zenéket, nem járhatok szórakozni sem, csak is dolgozni szabad, elvégezni a napi rutint, hétvégén meg gyülekezet adakozás! Tényleg szeretem az URAT de ez már túlzás! Nagyon fiatal vagyok 21f! Igaz nincs káros szendvedélyem, világiként sem volt jó! De nekem már ez dög unalmas mindig Isten dicsőítő zenék, ima, semmi világi zene! Szóval tiszta lelki nyomás ez semmit se szabad mint egy rabság.
2020. nov. 10. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen gyülihez tartozol?
2020. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hit
2020. nov. 10. 17:58
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Menekülj
2020. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Amit tehetsz,vagy kilépsz közülük,vagy csak az istent dicsőitő zenéket hallgatod.Két rossz közül válaszd a jobbat.
2020. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt hallgatsz, amit csak akarsz.
2020. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Hallgattam pát hitgyülis zenét, de nagyon gyenge színvonal. Annál még a népi vallásos énekek is jobbak, pedig azok közül is sok gyatra.


De én is csak azt tudom mondani, mint a 3-as, menekülj onnan. Ezt erősíti bennem néhány itteni folyamatosan gyűlölködő hitgyülis is. Könnyű megismerni őket, mert alacsonyra értékelt hozzászólók.

2020. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudják, hogy mit hallgatsz otthon?

VAgy becsippeltek téged? :)))

2020. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is menekülj
2020. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kösd fel magad vagy menekülj. De ha neked ez a világi zene, hát... akkor én sem hallgatok "evilági" zenét. :D Ez nem az én világom :D
2020. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket a zenéket ne hallgasd, mert IQ csökkentők.

De annyi jó zene van még... például a klasszikusok is. Sok köztük az istenes ének, azokat is hallgathatod.

2020. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!