Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívőknek minden világi tilos?

Hívőknek minden világi tilos?

Figyelt kérdés
Se bulizni, se szórakozni, se szexelni házasság előtt , semmit nem szabad! Csak is ima, gyüli most. A járvány indejen online Istentisztelet, ez olyan unalmas! Olyan mintha elő halott lenne valaki csak letezne! Törekedni kell szeretet békességre de az életet élni kell szerintem és így nem lehet élni.
2020. nov. 14. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen provokálós kérdéseket. Felsoroltál három tevékenységet, mintha az mindent lefedne. A "semmit nem szabad" meg nagyon erős sarkítás. Nem tudom, hol olvastad ezeket, valószínűleg nem ismersz olyan hívőket, akik nem élhetetlen, örömtelen, bigott életet élnek. Pedig vannak ám ilyenek, ha hiszed, ha nem. Biztos fontos lehet a téma, ha szombat reggel 6 óra előtt ilyeneket írsz ki. :D
2020. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy csak provokátor vagy,tényleg komolyan gondolsz mindent.
2020. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne bulizhatna egy hívő? Nagyon fekete-fehéren látod a világot.
2020. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha az a buli, hogy ismeretlenek hányásában kelsz és abortuszra kell pénzt lopnod, akkor nem.

De sok más ateista sem vágyik erre.

2020. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minden vasárnap járok templomba, nem fontos otthon ülve hallgatni. Úgy tényleg unalmas lenne kicsit, mert nem lehet átélni. Te se otthon ülve tedd, menj el templomba vasárnap.
2020. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen közösséghez felekezethez tartozol.Nálunk szabad,bulizni szórakozni,viszont a házasság előtti szex,itt is bűnnek számit. számit.
2020. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, már megint a gyülis csávó...
2020. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!