Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vagytok tagjai ateista-kereszt...

Vagytok tagjai ateista-keresztény vitacsoportnak Facebookon?

Figyelt kérdés
Érdemes?

2020. nov. 17. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Jelenleg csak itt létezem...
2020. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a Facebook-on csak a messengert használom. Vallási kérdésekben itt szoktam vitázni.
2020. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben benne voltam, de annyira színvonaltalan volt az egész mindkét oldalról, hogy inkább kiléptem.
2020. nov. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok és nem is leszek. Egyedül ezt az oldalt használom beszélgetésre.
2020. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert gyanítom, hogy a szélsőségek esnek egymásnak.

Ahogy sokszor itt is.

2020. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem - elvileg el tudok kepzelni kolcsonosen tisztelettudo beszelgetest ebben a temaban a neten, de a gyakorlatban meg nem lattam
2020. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért csatlakoznék olyan csoporthoz ami szándékosan arra megy,hogy két fél folyamatosan vitázzon egymással?
2020. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7, úgy vélem, a vita egyáltalán nem rossz dolog, sőt, nagyon is hasznos és nem szabadna félni tőle. Csak az a baj, hogy Magyarországon a vitakultúra a béka sejhaja alatt van és értelmetlen fröcsögésbe megy át az egész, főleg, ha a vallás vagy a politika kerül szóba.
2020. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as

Igen,pont erre gondoltam.Nekem a vallás és politika témában nincs jó tapasztalatom,az esetek többségében már tényleg csak undorító fröcsögés az egész a másik anyázásával,észérvek nélkül.Ha tényleg egy egészséges vita lenne akkor nem lenne gond,de ez már ritka, mint a fehér holló.

2020. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!