Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívöség nélkül is lehet...

Hívöség nélkül is lehet valaki erkölcsös ember?

Figyelt kérdés
Sokan mondják ha valaki nem hívő akkor is lehet olyan hogy tisztán el, becsületes dolgozik nem cigizik nem iszik nem drogozik hűséges a hazastarsahoz ha valaki ilyen ehhez azt mondjak nem vallás kell meg biblia hanem jó szándék pozitív gondolkodás, te mit gondolsz erről ,??
2020. nov. 17. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a vallás és a tisztesség nem függ össze (és a cigizés nem tesz valakit rosszabb emberré)
2020. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen és ez számít.
2020. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, élvezd az életet.
2020. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2020. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A Biblia nélkül az erkölcs jelentése egyénenként változik. Mindenki csak annyira erkölcsös, amennyire akar, de azt száz százalékosan tudja csinálni. Csak épp nem a Biblia szerint.
2020. nov. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
igen. en sem vagyok vallasos, es megis erkolcsosebben elek mint a legtobb magat keresztenynek mondo ismerosom. az en olvasatomban az erkolcsosseg az amikor segitem az elesetteket, probalok nem itelkezni senki felett, elfogado vagyok, nem verek at masokat, nem hasznalom ki egyes emberek johiszemuseget.
2020. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öhm, nyilván lehet...
2020. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!