Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A varázslás alatt a bibliába...

A varázslás alatt a bibliába mit értenek mostanában?

Figyelt kérdés
Én azt hittem mágia meg boszorkányság de nem egészen mert valami mást is jelent csak nem értem mit

2020. nov. 17. 20:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Mi?
2020. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Kérem csak az válaszoljon aki tud is
2020. nov. 17. 21:08
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Keresztény vonalon szerintem nem foglalkoznak különösebben ezekkel a részekkel, mert ugye megtörtént a felvilágosodás a sötét középkorból boszorkányokat se égetünk mér.


A jehovások viszont ezt olyan szinten veszik komolyan hogy náluk égbe kiálltó szentség törő bűn bármi olyan szórakoztató terméket fogyasztani, amiben akár csak imitálva van a varázslás pl: harry potter filmek.

2020. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
#3 rengeteg videojatekban szerepel a varazslas amugy es a tv taviranyito neve magic remote. Akkor a windows telepitőknel elofordul a varazslo szo rengetegszer vajon veletlenul lennenek ott?
2020. nov. 17. 21:51
 5/40 anonim ***** válasza:
Valószínűleg.
2020. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

#3 biblia a varazslokat lava tóba itéli

Az angyalok es isten ilyen buta lenne hogy nem tudja hogy az ordog rakta oda ezeket a szavakat vagy ők tervelték ki ezt hogy az emberek nagy reszet megtudják vádolni varázslással csak mert olyan cuccot használ amiben szerepel a "varázslás"?

2020. nov. 17. 21:53
 7/40 anonim ***** válasza:
Engedd el. :D
2020. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Más a varázslás , és más az okoltizmus .

Biblia okultizmusról beszél .

A te láva tavad amit itt már egy hete emlegetsz különböző kérdésekben az a gyehenna .

2020. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
49%
Oreg, mit szivsz? Jo cucc lehet, hozhatnal nekunk is...
2020. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
#9 inkabb a bibliat olvasd el addig csak ertelmetlen kotekedes a valaszod es nem vagy kulonb egy agyhalott szrdarabtól.
2020. nov. 17. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!