Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A varázslás alatt a bibliába...

A varázslás alatt a bibliába mit értenek mostanában?

Figyelt kérdés
Én azt hittem mágia meg boszorkányság de nem egészen mert valami mást is jelent csak nem értem mit

2020. nov. 17. 20:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Hivo letedre, a megnyilvanulasod alapjan, te sem vagy kulonb, sot...
2020. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
#11 Hol irtam hogy hívő vagyok? XD
2020. nov. 18. 00:13
 13/40 anonim ***** válasza:
89%

Akkor pedig az ateisták szégyene.

Egy normális ateista nem kötekedik, vallási kérdések miatt sem.

2020. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
#13 hol írtam hogy ateista vagyok? :)
2020. nov. 18. 01:19
 15/40 anonim ***** válasza:
Csak ez a kettő lehetsz.
2020. nov. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Én paráznaságra tippelek.

Mert más lelkekkel kötöd össze a lelked.

2020. nov. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
#15 Attól hogy nem vagyok hívő még nem jelenti azt hogy automatikusan ateista vagyok. :D
2020. nov. 18. 02:26
 18/40 anonim ***** válasza:

Nem csak boszorkányok vannak. Mágusok meg mindenféle. A mágia azt jelenti, hogy a természet törvényeit manipulálod és a magad javára fordítod. Rituálé segítségével... A dolog több szempontból érdekes.

1. Nem a biblia világba élünk hanem a sátán világában.

2. A bibliában több utalás van hogy a mágia, szoroskapcsolatban áll a gyógyítással ( gyógyszerészettel) és más tudományokkal (pl:asztrológiával)

3. A biblia leszint a mágia megtévesztés. Ez azonban meg ellent mond annak amit fent írtam.

Viszont a mágia tényleg szoros kapcsolatban áll a tudománnyal, illetve annak kell hogy álljon. Egy jó mágiahasználó, ért a tudományokhoz, ugyan is a tudományt akarja kihasználni és manipulálni a maga javára!


A biblia Isten elleni lázadásnak véli a mágiát. Ez azért van mert a Mágus úgy gondolkodik mint Lucifer. ( egyébként a tudomány is mily meglepő) Elérni az isteni szintet, befolyásolni a természetet, tudományt, elérni az isteni szintet és a bibliát elhagyva örökké élni.



És talán ezért hazugság a mágia, mint írtam, hogy a biblia hazugságnak írja le. És igen azért hazugság a mágia, megtévesztés a mágia. Mert csak a bibliával nyerhető el az örökélet.

2020. nov. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
#18 gyógyszerrel sem éred el az örök életet max 100-at de mostanában már jó ha megéred a 60-at. asztrológia meg baromság. Bibliával sem éred el az örökéletet régen a sok próféta éjjel nappal olvasta és meghaltak, jézus tanitványai halottak. júdás csontjai elporladtak
2020. nov. 18. 02:37
 20/40 anonim ***** válasza:

Na igen.

Csak a Biblia írói úgy gondolták, hogy a mágia működik. Ezért tiltották.


Kérdező: csak hívő vagy ateista létezik, más nincs. Ha a kettő között vagy, akkor kételkedő vagy, de akkor is az egyik oldalon állsz: vagy inkább hiszel, vagy inkább nem hiszel.

Nincs más lehetőség.

2020. nov. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!