Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények titeket nem...

Keresztények titeket nem zavar, hogy az ezósok magukévá teszik a krisztust, aki Jézus?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy spirituális gurunak állítják be úgy, hogy közben a Bibliát sem ismerik vagy nem is érdekli őket a Biblia...

2020. nov. 25. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Magukévá tettek téged?
2020. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Whut. Ez új. Most mondanám, (irnám) mi minden zavar, de mindegy.
2020. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Wut? Nem ezotériába volt a vallás kategória régen? Ki is lop kit?!
2020. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Az zavar, hogy elbolondítják a népet. Idézgetnek ugyan Jézustól, de csak ami beleillik a saját rendszerükbe.

Pl. reiki gyógyítás vs. "Jézus is így gyógyított"

2020. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
4es na ja. Nem is tudom hol láttam már ilyent
2020. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak akkor tehetik magukévá jézust ha előbb udvarolnak neki,elviszik moziba ,étterembe utána hazakisérik...
2020. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem igaz, épp hogy az ezósok zöme akik hisznek minden okkult baromságban még azt sem hiszik el, hogy Jézus történelmi személy és nem kitalált alak, azt meg végképp nem hiszik el, hogy tényleg csodát tett.
2020. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez idővel elmúlik, mármint az ezó korszak...azt vagy ateisták, vagy más vallásúak lesznek pl keresztény, buddhista és hasonlók
2020. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!