Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos kértlen levelek,...

Vallásos kértlen levelek, spamek? Ez büntethető?

Figyelt kérdés

Most egy vallás amit nem nevezek nevén, (de kitalálható kikről van szó) a kovid idején levelekben prédikál. A telefonkönyvből, meg más helyekről kinéznék több ezer céges email címet, és küldik nekik a vallásos cikket. Szerintem ez spamelés nagyüzemben.

Ez így egyébként legális? Büntethető?



2020. nov. 28. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mennyire legális, de nem hiszem, hogy túl keresztényi dolog.
2020. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó időkben élünk szlogen nem rémhír keltés, akkor ez sem.

Ha nem tetszik, törlöd a levelet...

Ha nem akarnak adatot kicsalni, vagy más bűncselekményekbe keverni, akkor legális.

Sosem értem az olyan embereket, akiket zavar ha xy-től kap egy levelet. Törölje ki.

2020. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Az email kuldes nem illegalis, nem buntetheto. Ha csak nem az exed fenyeget benne halalosan. Komolyan, legkozelebb rad nezek az utcan es ram hivod a rendorseget?
2020. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megtiszteltél a válaszoddal.

Remélem tudod mit jelent a humán kifejezés. Ha nem akkor ide linkelem:

Humán: Emberre jellemző (magatartás, hozzáállás, gondolkodásmód), az emberrel kapcsolatos, hozzá tartozó (dolog)

S a féreg kifejezést maga a Teremtő is használja az emberi teremtményeire, ami hozzá képest jellemzi Őket.

Ha pedig emberként gondolkodom, akkor TE mi alapján gondolkodol?


Sajnálom, hogy ilyen gondolkodással, és érzülettel vagy a felebarátaid iránt. Mekkora gyűlölet lehet benned a Tanúk iránt, hogy képes vagy ilyen hozzáálással kezelni a Biblián alapuló tetteiket.

S ha engem kutyákkal etetnél meg, akkor mit tennél gyilkosokkal, terroristákkal, stb?


Ettől függetlenül kivánom, hogy béke, és nyugalom töltse el szivedet, Isten adjon neked belső békét, és tanitson meg szeretni, és megbocsátani.


Legyen szép napod.

2020. nov. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!