Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő keresztények! Honnan...

Hívő keresztények! Honnan tudhatom, hogy a ma reggeli álmom az én félelmem, kétségem megjelenése csak, vagy esetleg Isten jelzése, figyelmeztetése?

Figyelt kérdés

Egy döntési helyzetben vagyok, az álmomban nem egy az egyben az a helyzet volt jelen, ami a valóságos helyzet, de a afféle következett be, mint amitől valamennyire tartok. Mi alapján állapíthatom meg a kérdésemre a választ, mi segíthet ebben?

Fontos lenne, hogy jól dönthessek.



2020. nov. 30. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyiből nem lehet eldönteni.

Ha jó dolgot szeretnél, Isten támogatni fog benne, csak kérj Istentől és bízzál.

2020. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ébren átgondolni, és úgy dönteni. Mert az álmok világában a vágyak, félelmek jelennek meg, de a racionális gondolkodóképesség pihen, kikapcsolt, ezért a nagy kavarodás és furcsaságok az álmokban.

De II. Rákóczi Ferenc fejedelem zászlóján ez áll:

„Iustam causam Deus non derelinquet” - Isten az igaz ügyet nem hagyja el. Bátorság, segíteni fog, hogy neked jó legyen.

2020. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

"Honnan tudhatom, hogy a ma reggeli álmom az én félelmem, kétségem megjelenése csak, vagy esetleg Isten jelzése, figyelmeztetése?"

Onnan, hogy megismered a Bibliát. Minden kinyilatkoztatás benne van, nincs külön egyéni figyelmeztetés. Karizmák is megszűntek, szóval álmodban nem Isten szól, az csak egy álom.


"Mi alapján állapíthatom meg a kérdésemre a választ, mi segíthet ebben?"

A Bibliát ismerd meg, és mindenre választ kapsz

2020. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A félelmeid kétségeid megjelenése is okozhatja, nem kell a szívedre venni az álmot. Először térj meg Istenhez, és rábízhatod az életed. Általában nem álmok útján vezet. Bízz Benne minden körülmények között, hívd segítségül ha nehézségen mész át. Nem feltétlenül vesz ki egy nehéz helyzetből, megpróbáltatásból, de Vele együtt megsokszorozódik az erőd és helyt tudsz állni.
2020. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!