Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A közös imádság fel tud...

A közös imádság fel tud támasztani valakit ezen esetek bármelyikében?

Figyelt kérdés

1. Ha nem volt tanú a halálkor.

2. Volt tanú a halálkor, tehát bekerült valaki tudatába az illető halála.



2020. dec. 2. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem. És nincs olyan, hogy közös tudat.
2020. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 effre ***** válasza:

"Volt tanú a halálkor, tehát bekerült valaki tudatába az illető halála."


ezt hogy érted ?

2020. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Gyerekkoromban voltam egy ilyenen, fantasztikus átélés volt az, hogy a közös imádság alatt megmozdult a halott de a végén valaki elkésett az ámennel kb. egy másodperccel s a feléledt halott mégis meghalt. A mai napig kisért ez engem.
2020. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha Isten is úgy akarja.
2020. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

#3

Szerintem elég ízléstelen ilyesmivel viccelődni, amikor annyi ember hozzátartozója hal meg mostanság.... Szánalmas.

2020. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1: Téged a neved miatt is torolni kene.
2020. dec. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
A kérdező a magiat keveri a vallással. Jézus Krisztus támasztott fel embereket. Jelenleg és az ő mennybevétele ota csak az utolsó ítéletkor lesz feltámadás.
2020. dec. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 effre ***** válasza:
90%

3

igen elég ijesztő az ilyesmi,elhiszem,hogy kísért.


De tudni kell egy valamit . A halottak a hullamerevség beálta után fokozatosan ernyednek és ez természetes,hogy apró mozgások,hangok észlelhetők.Ez a biológiai bomlási folyamat részeként tudható be .

Nem , nem ébred fel a halott.

Kutatócsoportok folyamatosan vizsgálnak ilyen "mozgási" folyamatokat ,így választ kaphatsz a nyugtalanító látványra . Nekem is volt már ilyesmiben részem a munkám folyamán, idősgondozásban dolgozom.

Sőt szerintem sokan vannak akik már tapasztaltak hasonlót. Ez nem mágia,vagy képzelődés.

Bemásolok egy linket ,mi is ez valójában.

[link]

2020. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!