Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, vannak köztetek...

Jehova tanúi, vannak köztetek homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

Legutóbb úgy emlékszem, azt írta egy tanú, hogy nincsenek köztük melegek. Nem igazán értettem ezt.


1. Most azt mondják, hogy vannak köztük melegek, de nem élik ki a hajlamaikat?


2. Vagy azt, hogy egyáltalán nincsenek köztük olyan emberek, akiknek vannak meleg hajlamaik?


Több millióan vannak, ez alapján valószínűtlennek tűnik, hogy mindegyikük hetero.


2020. dec. 28. 14:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

21-es:


Az uyscuti nevű kommentelőről beszéltünk, nem rólad.


Igen, mese. Nem merész, kijelentés ez arról a mesekönyvről, hanem reális.

2020. dec. 29. 21:59
 22/27 anonim ***** válasza:
25%

22

A Biblia nem egy mesekönyv, hanem Isten szava. Ha te ezt nem hiszed, a te dolgod, de ne kezeld tényként. Ez hit.

2020. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#23


Tévedésben vagy. A Biblia egy közönséges mesekönyv, és erre rá is fogok mutatni. Szedd ossze az érveidet, ugyanis nyitottam egy topikot a témának.


A válaszodat ide várom:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..

2020. dec. 29. 22:15
 24/27 anonim ***** válasza:
25%

24

Nem érdekel mit gondolsz és nem is akarok érvelni semmi mellett. Ez a hitem, ebben sem te, sem másnagyokos nem tud megingatni. Ha nem vagy hívő, ne tegyél fel hitről szóló kérdéseket mert úgysem érted meg őket akkor.

2020. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2020. dec. 29. 23:01
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem elég, hogy szétoffolod a topikomat, de kardoskodsz egy kijelentés mellett (=Biblia Isten szava), de mikor bizonyítani kellene gyáván meg is futamodsz.


Jelentettem a 21-es hozzászólásodat amúgy a beszólasodért, ezért egy lépéssel közelebb kerültél az innen való kitiláshoz. Embereld meg magad, nem a Jehova tanúi közt vagy. Ennyit rólad.

2020. dec. 29. 23:51
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

26

Nem kell semmit bizonyítsa. Ebben vagy hiszel, vagy nem. Ez nem tudomány, hanem hit. Te is elhiszed és én is, hogy létezik gravitáció, pedig neked is és nekem is csak ezt tanították az iskolában, különösebb fényvillanást nem fűztek hozzá.

Jelntsd ha akarod magának a pápának. Ki a fene vagy te? Azt csinálsz amit akarsz, a véleményem úgyse fog megváltozni rólad...

2020. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!