Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyibe kerül a legdrágább...

Mennyibe kerül a legdrágább rózsafüzér? Te mennyit költenél rá?

Figyelt kérdés

Én másfél millióért találtam így hirtelen...


[link]



2021. jan. 3. 03:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Röhögtél... Kínodban.
2021. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

#10

Gondolom az, aki a kérdésre teljesen irreleváns kérdést ad és csak azért tolja oda a képét, hogy a katolikusokat szekálja ostobaságával. Vagyis te.

2021. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

A legdrágább valószínűleg muzeális érték és nem eladó.

Én 2500-ért vettem pár éve édesanyámnak, mert sajnos elvesztítte azt, ami még az ő nagymamájáé volt. Számunkra az volt az igazán értékes. De a rózsafüzér-imádság nem az eszköztől függ. Akár az ujjaidon is számolhatod, vagy kövekkel.

2021. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

"érdemes lenne talán ... végigelemezni a rózsafüzér szövegét"

Hajrá! A megoldást már tudod: egy mondat csak, ami nincs benne a Bibliában. Szólj, ha megvan. :)

2021. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Külön eszköz nélkül is el tudom imádkozni.
2021. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

"Külön eszköz nélkül is el tudom imádkozni."

Próbáld meg, és rájössz, hogy jó, ha van eszköz.

2021. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%

kzs 5


a rozsafuzer nem szent, egy imaeszkoz

az ismetelt imak szamolasara szolgal

a szikh, zsido, iszlam vallasban is hasznaljak

az ortodox, evangelikus es anglikan keresztenyeknel is megvan egy valtozata, csak nem annyira elterjedt

mar a korai keresztenyek is hasznaltak


a rozsafuzer hasznalatakor nem feltetlenul Mariahoz szolo imakat kell szamolni (ld. anglikanok, evangelikusok, de az ortodoxok is a Jezus imat szamoljak rajta)

2021. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kzs, a farizeus. Remekül tudja kritizálni azt, aki nem úgy hisz, ahogy ő, de szeretet egy gramm sincs benne.

Vajon mit tanított Jézus? Az jut a mennyek országába, aki megtalálja a másikban a legapróbb hibát is és tud látszólag biblikusan kritizálni és megítélni? Azt hiszem ilyen nincs a Bibliában. De ha mégis, akkor bocs.

2021. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36%
#16: Nem aggódom a számolási hibák miatt. Sem Szűz Mária, sem az Isten nem haragszik meg azért, hogy véletlenül nem tíz Üdvözlégy jött ki, vagy hogy menet közben elhibáztam néhányat, és pótolom.
2021. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"#16: Nem aggódom a számolási hibák miatt. Sem Szűz Mária, sem az Isten nem haragszik meg azért, hogy véletlenül nem tíz Üdvözlégy jött ki, vagy hogy menet közben elhibáztam néhányat, és pótolom."

:)

Persze. De akkor nem konkrétan "rózsafüzért" imádkoztál, hanem valami mást. Ami szintén tök jó, nincs is vele semmi baj, nem azt mondom. De akkor így nem az történt, hogy konkrétan abba a nagy, közös imába szálltál be, amit évszázadok óta milliók imádkoznak az egész világon. Márpedig ilyen közös, nagy megmozdulásokba beszállni is tök jó, és így együtt imádkozni Szent Domonkossal meg az összes többiekkel. :)

[link]

2021. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!