Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Még nem konfirmáltam mivel...

Még nem konfirmáltam mivel félék a nagy közzég előtt beszélni. Azt kérdezem hogy úgy lehet e konfirmálni hogy csak a presbiterek és egy lelkész van jelen? Van ilyen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 01:31
 1/3 anonim válasza:
83%

Nincs ilyen,de egyébként közben nem a tömegre nézel,a gyülekezet háttal van neked ilyenkor,csak a lelkész van veled szemben.

Megértem,hogy félsz,de nem kell hangosan/szónokian beszélned vagy ilyesmi, elég,ha a tiszteletes hallja,amit mondasz.Nálunk is volt olyan srác,aki remegett, félt beszélni így is,de meglett neki. Nincs mitől félned, szerintem amúgy is mindenki segítőkész lesz.

2021. jan. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Ez annyira aranyos kérdés :)


Istennek fogsz beszélni, fogadalmat tenni. Ő figyel majd rád igazán - és nem kritikával, hanem örömmel. Akárhogy is beszélsz.

S elárulom, a gyülekezet is boldog, amikor konfirmáció van. Minden fiatalt szeretni szoktak, nemcsak azt, aki kivág egy szónoklatot. Lehet, hogy épp a te csöndes beszédedet fogják hitelesnek és megkapónak gondolni.

S tudod miért? Mert csak az izgul, aki komolyan is veszi az egészet! És pont ez a lényeg! Látni fogják, hogy komolyan veszed és mind büszkék lesznek rád. Én az lennék. - Egy lelkész :)

2021. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves és főképp bíztató visszajelzést
2021. jan. 4. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!