Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan dicserjem meg üzenetben...

Hogyan dicserjem meg üzenetben egy pap prédikációjat?

Figyelt kérdés
Voltam templomban és nagyon szép volt a predikacio de nem írhatok csak úgy rá a papra hgoy "hey nagyon szépen tetszett beszélni!" köszönöm a válaszaitokat:)

2021. jan. 4. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Na szervusz Pistikém, aztán jól oda raktad, jobban nem is nyomhattad volna tesó! Az asszony jól van? Jézus szeret téged és a kis családodat is!
2021. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez vicces 🤪 felnevettem rajta 🤣
2021. jan. 4. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan írj rá, csak ne "hey" felkiáltással, hanem "Kedves xy atya!" címzéssel próbáld.
2021. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Akárhogy - érteni fogja, hogy megérintett a prédikáció, és a papnak is fontos a visszajelzés. Saját szavaiddal, szívből. Nem kell a pózolás. A "nagyon szépen tetszett beszélni" is teljesen megfelelő.
2021. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

"Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Csak azért írok az atyának, mert múlt vasárnap 10 órási misén hallgattam a prédikációját és szeretném megköszönni az értékes gondolatokat, igazán sokat jelentett számomra!nagyon tetszett különösen az a gondolat, hogy...."

2021. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣
2021. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Adj neki egy melytorkost

Bár ha már nagykorú vagy biztos nem fogja érdekelni az ajánlat :/

2021. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettek! Tudom kicsit hülye kérdés volt de köszönöm a normális válaszokat ❤️
2021. jan. 5. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Melyik nemhez tartozol és foglalkoztat-e a gondolat, hogy esetleg egyházi pályára lépsz? Szabad megkérdezni?


Vagy csak úgy általában tetszett? A hangja volt kellemes, vagy éppen a lelkiállapotod "simult bele" a mondanivalójába - akár akaratlanul is?

2021. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen gondolkoztam hogy valamilyen módon szolgálni szeretném az Urat nem csak a saját de az egyházközség életében is.

Manapság sajnos elfelejtjük értékelni a papok munkáját, pedig sokunkat közelebb visznek Istenhez. Olyan volt mintha az egész prédikáció nekem szólt volna. Az atya szavai nagy lelki mélységből húztak ki, és szerettem volna hálámat valamilyen szinten kifejezni. Nyilván nem az emberek, hanem Isten elismerését keresik, mégis kötelességemnek érzem hogy ilyen módon is támogassuk a lelkivezetőket.

2021. jan. 5. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!