Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen mondás ez? Rokon...

Milyen mondás ez? Rokon mondta nekem

Figyelt kérdés
Milyen mondás ez a Rokon mondta nekem: nem azert szuletunk a foldre hogy megterjunk, ilyen agymosásokba menjünk hanem hogy használjuk ki az életet, meg olyanokat mondott nekem hogy menjek mulassak, paráználkodjak mert eletem legszebb eveiben vagyok, es hogy legyen majd mire vissza emlekeznem öregen, mert nincs másvilag,,((( JAJJ ILYET MONDANI,,(( Egyebkent ez a rokonom folyamatosan csalja a feleseget, minden rosszba benne van es nem feli az Urat nevet rajta
2021. jan. 14. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Lényegében azt mondta, hogy amikor közeleg a vég nem azokat a dolgokat fogod bánni amiket megtettél, hanem amiket nem tettél meg. Igaz.
2021. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A rokonod vagy Ateista, vagy tiszteletlen és hálátlan Istennek az életért.

Nem érdekli a jövője, az Életadója szemben is hálátlan, tiszteletlen.


Most is csak azt mondhatom, hogy Istenünk, életadónk, felállított az élethez szükséges törvényeket, elveket, amely keretek között mozoghat az ember is.

Ha ezeket átlépjük, vagy semmibe vesszük, akkor azt bizonyítjuk, hogy nem szeretjük Istent, és azokat sem, akikkel együtt élünk.

Aki megcsalja a házastársát, az megszegi Isten házasságra vonatkozó fogadalmát, ígéretét, Isten sem fogja az ígéretét betartani Azon az emberen, aki ilyet tesz.

A Házasság Isten által létrehozott családi elrendezés, az emberi társadalomban. Ennek alapja a szeret kellene, hogy legyen.

A Rokonod, nem csak Istent gyűlöli, de Saját magát is, és a környezetét is. Az életét a haláláig tervezte meg, hogy utána mi lesz, az kicsit sem érdekli.

2021. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mansour ***** válasza:

"amikor közeleg a vég nem azokat a dolgokat fogod bánni amiket megtettél, hanem amiket nem tettél meg. Igaz."

Kivéve, ha már előbb le tudsz számolni ezekkel a vágyakkal és kötődésekkel. De ezt akkor is meg kell tenned, ha korábban kiélted az ilyen vágyaidat. Nem a vágyak kiélése tesz valakit derűs, kiegyensúlyozott, az életre fájdalom nélkül visszatekintő idős emberré.

2021. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyebkent ez a rokonom folyamatosan csalja a feleseget, minden rosszba benne van"

Nézd, ez még ateista szemmel is elítélendő dolog, talán nem erről a rokonról kellene példát venned. Az ateisták is örök hűséget fogadnak házasságban, a rokonod egy becstelen senkiházi emberszerű lény.

2021. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HamiiT válasza:
Éld ki az életet ezzel arra utal, nyilván nem kell minden rossz dolgot megcsinálnod, de ha szabályszerűen cselekszel mindig, az unalmas.:D Gondolkozz
2021. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!