Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy egy embert megszáll egy démon, vagy a Sátán?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha hiszel benne akkor igen, ha nem akkor nem.
2021. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudom milyen válaszokat vársz, de előre borítékolható, hogy aki vallásos, az azt gondolja, hogy igen, aki pedig nem vallásos, az pedig azt gondolja, hogy nem.
2021. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még én sem tudom, milyen válaszokat várok, de már láttam olyan videót amiben embereket megszállt a démon. Nagyon remélem, hogy igazából nem létezik ilyen, mert nagyon ijesztő képeket ad ki arra, hogy "ördögűzés"!😱😱
2021. jan. 23. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Hidd el kedves Boglárka, hogy nem kellenek démonok ahhoz, hogy egy ember veszélyes, vagy ártalmas legyen. A démonoktól nem kell félned, mert nem léteznek, legfeljebb a filmekben. Attól viszont, hogy valami létezik a képernyőn, még nem a valóság. Mint már írtam, vannak emberek, akik őrült viselkedést produkálnak. Ezek viszont ők és őket kell felelősségre vonni érte, ha átlépnek egy bizonyos határt. (vagy még előtte, időben lépni).

Te a saját magad ura vagy és neked kell meghozni a döntéseidet minden esetben. Viszont minden döntésnek következménye lesz. A lényeg viszont, hogy a te döntésed volt...

2021. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Elvileg igen, bár szerintem rendkívül ritka.


Mondjuk a szektásoknál gyakori, mert ha valami bűnt követnek el, arra fogják, hogy meg vannak kötözve démonok által vagy szállva. Így próbálják saját felelősségüket elenyészővé tenni. Persze Isten előtt akkor is felelniük kell majd.

2021. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én démon lennék egy Bogival se húznék ujjat, de tényleg :'D
2021. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert?
2021. jan. 23. 14:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A keresztény tradíció szerint léteznek, rajtad áll, hogy elhiszed-e vagy nem. Ha létezik is ilyesmi, nem olyan mint amit a legtöbb hollywoodi filmben látsz, van is egy youtube videó, amiben egy jezsuita állítólagos ördögűző arról beszél, hogy ha valakit megszáll a démon az nem fog sugárban hányni és nem fog hátra ugrani a feje, stb. mint az Ördögűző c. filmben.
2021. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég erős érv a jelenség létezése mellett, hogy csak akkor engedik elvégezni a római rituálét (ördögűzést), ha az orvosok is kizárják, hogy nem szervi vagy elmebaj okozza a megszállott viselkedését.
2021. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaj, ez félelmetes!🙂😱
2021. jan. 23. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!