Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek, ha függő vagyok...

Mit tegyek, ha függő vagyok egy bűnre?

Figyelt kérdés
Próbálok leszokni a paráznaságról, de nem tudok. :-(( Már majdnem leszoktam egyszer róla, de most megint folyton kísértésbe esek... Borzalmas érzés, hogy egy végtelen spirálba keveredtem és nem tudok sehogy szabadulni. Teljesen boldog voltam elég hosszú ideig önkielégítés nélkül, de most megint kísértésbe esek, régen volt hogy naponta is csináltam. SEGÍTSETEK! Mit tegyek? Hogy kérjek Istentől segítséget?

2021. jan. 25. 15:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
54%
Verd ki, semmi bajod nem lesz. Miért lenne ez bűn? Kinek ártasz vele? Szerintem ezt belemagyarázták. Már nem a középkorban vagyunk.
2021. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
28%
Fordulj pszichológushoz. A promiszkuitást sikeresen kezelik már régóta
2021. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
59%
Ettől nem lehet megszabadulni, ez teljesen természetes. A papoknak sincs erre semmi segítségük, ezért van ennyi pedofil, meleg pap. A Pápa sem tagadja, sőt a Vatikán a mostani Papa vezetése alatt a világtörténelemben először a rendőrség kezére bocsátotta az eddig titkos aktákat, melyben papok követnek el szexuális bűncselekményeket. Verd ki, aztán mondj el egy miatyánkot, ha nagyon zavar.
2021. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 Mansour ***** válasza:
49%

Most elkezdhetném magyarázni, hogy a Biblia nem említi az önkielégítést, így a paráznaság fogalma és az önkielégítés között legfeljebb csak áttételesen van összefüggés. Az pedig igen gyenge alap arra, hogy bűnként tekintsünk rá. De mindegy, ezt úgysem fogadnád el.

Ezért inkább onnan közelíteném meg a kérdést, hogy szerinted elsősorban az önkielégítés miatt nem vagy bűntelen, krisztusi ember? Ha erre igen a válaszod, akkor komoly bajok vannak mind a teológiai ismereteiddel, mind az önismereteddel.

2021. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, olyanok válaszoljanak, akik hívők és ne olyanok, akik nem tudnak segíteni. De igenis le lehet róla szokni, egyszer már majdnem leszoktam róla és megvoltam nélküle, egészen jól.
2021. jan. 25. 16:46
 6/78 Demion ***** válasza:
61%
Valójában sosem szoktál le róla, csak kiverted és ezért enyhült benned a feszültség átmenetileg.
2021. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
54%

"Olyanok válaszoljanak, akik hívők"

Szerinted minden hívő vallja ezt a hülyeséget? Paráznaságot ìgy értelmezni nem több butaságnál.

2021. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
43%
3-as vagyok, én hiszek Istenben, szerintem igaza van a 4-es válaszolónak.
2021. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
2021. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
30%
Ne menj rá az oldalra és kész. Én hívő vagyok és már több hónapja nem "nyomtam ki" a cuccot. Sőt, tiltsad le az xxx linkeket.
2021. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!