Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Manifesztálás keresztényként?

Manifesztálás keresztényként?

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy ide írom a kérdést, tudom hogy kicsit más kategóriába tartozna, de szerintem itt értelmes választ fogok kapni...

Szóval, keresztény vagyok, megtértem és szeretem Istent. Mostanában sok ilyen manifesztálós videót láttam, és nagyon kíváncsivá tett, hogy vajon tényleg ez így hogy működik meg ilyenek...Viszont én eléggé a hitem elején járok, így nagyon elbizonytalanodtam, hogy a manifesztálás bűn? Igazából én úgy gondolom hogy nem, de valahogy mégis van bennem egyfajta gátlás ebben h inkább nem csinálom, pedig nagyon érdekel, és nem nagy dolgot “manifesztálnék” be, hanem csak valami kis úgymond hülyeséget...Szóval igen, a kérdésem az, hogy ez mennyire fér össze a hitemmel?



2021. jan. 28. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem zavar, hogy erről szól minden vallás, a manifeszt dolgokról?
2021. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1# a kereszténység nem. Isten nem egy kívánságautomata, csak ezt nagyon sokan nem akarják megérteni.

Ha én teljesítem a gyerekem kérését, mert szeretem, akkor az manifesztáció?

2021. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi az a Manifesztálás?
2021. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szp72 ***** válasza:
84%
Lehet velem van a baj, de én nem értem a kérdést.
2021. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem érted, mert ez is valószínűleg valamilyen ezoterikus semmitmondó őrültség, ami semmire nem jó...
2021. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

"a kereszténység nem. Isten nem egy kívánságautomata"


Nem is erről van szó, de ha olvastad volna a Bibliát, látnád miről beszélek.

2021. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvastam. Más epés megjegyzés?
2021. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4# bevonzás a kérdés. Hogy nagyon akarja és addig mantrázza, míg be nem vonza magához. Ezért írtam, hogy a kereszténység nem ilyen, erre a válasz: nem olvastam a Bibliát.
2021. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ...Laci ***** válasza:
A vonzás törvényről beszélsz?
2021. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!