Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy kutya kerülhet a pokolba?

Egy kutya kerülhet a pokolba?

Figyelt kérdés
Létezik a kutyapokol?

2021. febr. 7. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Létezik a kutyapokol.
Csak kutyamennyország van.
Van kutyamennyország és kutyapokol is.
Mennyország és pokol van, ez mindenkinek közös.
Nincs pokol.
Nincs mennyország sem.
Csak az embernek van folytatása.
Egyéb.
29 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2021. febr. 7. 14:01
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha széttépi, a kanapét igen
2021. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

"...és uralkodjatok a tenger halain, az ég madarain, és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokon."

Isten tehát nem adott olyan lelket a kutyáknak, amivel az ő nevét dicsérhetnék, nem tudnak komplexen mérlegelni, nem tudnak morálisan fejlődni. Pusztán az ösztöneik vannak, még ha azok jók is; de sem ez, sem az aranyos pofijuk nem felismernék Istent, próbálnának hozzá méltók lenni és dicsérnék az ő személyét. "Monda néki Jézus: Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam."

2021. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyiiiilván van kutyamennyország hiszen olyan aranyosak! Legyen már lécci lécci!! - almost everyone
2021. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova kerül a lelkük.

Egy tanitó szerint csak lelkük és testük van és így a lelkük csak a fizikai világhoz kapcsolódik ami megsemmisül.

Hát én ebbe nem nagyon akarok hinni. :(

2021. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
3as. Isten meg rajtunk uralkodik. Ugyan az a viszonyba állunk elvileg akkor mint Isten és mi vagy mi és az állatok. Ne legyél már egoista őnzö f....sz
2021. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6os. Nem a 3as vagyok, de a világban sok más dolog is van, amik között páronként hasonlóak az arányok, mégsem következik belőlük az egész soron végigvonuló tendencia. Ez így elég gyenge. Nem ő egoista, egész egyszerűen ez a túlvilágos sztori csak az embernek van legyártva, cuki állatok ide vagy oda.
2021. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Emberi pokol sem létezik, Kutya pokol sem.
2021. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4😍

Én is nagyon örülnék neki hidd el. De sajnos ez nem így van, s bár ez sokunknak fájdalmas, Istennek nem volt terve ilyesmi.

2021. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9es olvass apogriff iratokat amiket még nem pusztitott el a papság.
2021. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!