Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez a halál utáni beszámoló...

Ez a halál utáni beszámoló igaz lehet?

Figyelt kérdés

"Én pedig már előző életeimben jártam. Egyszer jómódú voltam, máskor nélkülöztem; egyszer francia szerzetesként baktattam az úton, máskor spanyol tengerészként családom rimánkodása ellenére Dél-Amerikába hajóztam, s hajótörést szenvedtem - soha nem térhettem vissza onnan. A legkülönösebbnek azonban azt tartom, amikor Jairus lányának láttam magamat, akit annak idején Jézus feltámasztott."



Valamint azt is mondta, hogy ő választotta ki a csaladját mielőtt megszületett. De, hogyan volt ennyi élete én azt hittem aki meghal az végleges helyre kerül.



2021. febr. 8. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ennyire buta nem lehet valaki, hogy ilyet elhisz????
2021. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Kényszeres hazudozó vagy pszichotikus személyiségzavar.
2021. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Van reinkarnáció, de ez egy elmebetet.
2021. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ezt Dobronay László mondta és azért gondoltam bele hogy igaz lehet e mert olyan meggyőzöen mondta
2021. febr. 8. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Sátán is meggyőzően hitette el a hazugságait Ádámékkal, és sok más emberrel.
2021. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Szeret a reflektorfénybe lenni az öreg de csak kamuzik.

Ha meg el is hiszi amit mond akkor se veszi észre, hogy megcsalattásba került hazug szellem által.

2021. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Ez így működhetett.
2021. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Tényleges halálból még senki nem jött vissza, a klinikai halál beálltakor pediglen olyan anyagok szabadulnak fel hogy lesz egy szép álmod, de ha visszahoznak itt leszel és nem tudod mi lett volna ha a tényleges halál beáll. Tudom hivatalosan már nincs klinikai halál de mindenhol így használják.
2021. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nagyon sokan jöttek már vissza a halálból, sőt, egyrészt az összes most élő ember már sokszor meghalt korábban, másrészt a klinikai halál egy teljesen valós halál-állapot.

Az hogy ki hogy éli meg, az csak a viszonylagos rövidsége miatt, és az illető fejében korábbról ott lévő szubjektív tévképzetek miatt annyira eltérő.

2021. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pelgrim ***** válasza:
100%

„Ez a halál utáni beszámoló igaz lehet?”

Lehet, de miért nem kezdenél el te magad komolyan kutatni az igazság iránt?

Apám számolt be nekem a következő esetről:

Sokáig egyedül élt, esténként miután gondosan bezárta az ajtót, rajzogatott, festegetett az volt a kedvenc foglalkozása nyugdijas éveiben. Egy ilyen este megjelent előtte egyik gyerekkori barátom, akit én jól ismertem de már régóta nem láttam.

Egy ideig előtt állt szó nélkül, aztán észrevétlenül eltünt. Apám másnap a falubeliektől hallotta, hogy barátom az előző este meghalt.

2021. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!