Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez a gíta vagy a purána?

Ez a gíta vagy a purána?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 16. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyikse, inkább az agyadat mérgező befolyásoló iromány,inkább olvass filozófusokat Kant pl ha már pszichedelikus vagy,úgy csak 80% ban leszel idegesitő társaságokban a 100 helyett.
2021. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első, mindenki magából indul ki szóval elhiszem hogy drogok hatása alatt idegesíted az emberek 80%-át, a maradék 20% valószínűleg a beállt baráti társaságod akik adják alád a lovat, Kant pedig hagyd ki ebből. És szerintem azt olvasok amit akarok, ha a Kámaszútrát akarom olvasni a buszon abba sincs beleszólása egyik hitgyülisnek sem.
2021. febr. 17. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem, inkább a cím alatt megnevezett filozófus könyve az említett műről. Nem derül ki a leírásból, de valószínűleg a purana lehet a fő vonal, mert a gita nem önálló mű, furcsa lenne így külön kezelve. (?)


[link]

2021. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mansour ***** válasza:
Szerintem is valamiféle kommentár a Bhágavata-puránáról.
2021. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha itt megkérdezed, legalább hogy mi az eredeti cím és kiadási év.

[link]

2021. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!