Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elkèpzelhető, h szellem van a...

Elkèpzelhető, h szellem van a házamban?

Figyelt kérdés

Erre vannak jelek is...

- amikor egyszer a rádiót felvettem 15%os hangszintre lement 4%ra.

- füst szagot érzek.

- hideg szellőt érzek (nincs nyitva semmi (ablak) és van hőszigetelés is ott.

- ez w legdurvább: egyedül voltam itthon és hírtelen ajtócsapódást hallottam. Fel volt kapcsolva a KAPCSOLÓ és amikor megtörtént a csapódás akkor 2 helyiségben is lekapcsolt a lámpa.. és a kapcsoló is le volt kapcsolva...

Help ... Valami szakértő van itt??



2021. febr. 17. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

És ha lenne szellem van a házadban, mit tennél ?

Marasztalnád vagy elkergetnéd ?

Foglalkoztál ezotériával, okkulttal ? Vannak ilyesmit magyarázó könyveid vagy olyan tárgyak melyek kapcsolódnak, akár lazán is ?

2021. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"amikor egyszer a rádiót felvettem 15%os hangszintre lement 4%ra"


Rossz a rádió.


"füst szagot érzek."


Nagyon rossz az a rádió.


"hideg szellőt érzek..."


Ez még nem bizonyít semmit.


"ez w legdurvább: egyedül voltam itthon és hírtelen ajtócsapódást hallottam. Fel volt kapcsolva a KAPCSOLÓ és amikor megtörtént a csapódás akkor 2 helyiségben is lekapcsolt a lámpa.. és a kapcsoló is le volt kapcsolva..."


Na jó, ettől én is megijedtem volna.


"Help ... Valami szakértő van itt??"


Itt biztosan nincs szakértő, menj el egy lelkészhez vagy paphoz, és kérd meg, hogy szentelje fel a házat.

2021. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1/2 kommentelő: ezt nem értem..


2/2 kommentelő: nem rossz a rádió

Esetleg tényleg holnap elmegyek egy paphoz. Nem néz majd hülyének?

2021. febr. 18. 00:19
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

"Esetleg tényleg holnap elmegyek egy paphoz. Nem néz majd hülyének?"


Papként meg kellene tennie annyit, ki megy felszentelni a házat, ha hisz neked akkor azért, ha nem akkor meg azért, hogy megnyugtasson ezzel.

2021. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Minden megyében van egy démonűző. De ahogy mesélték őkse láttak soha még se démont se semmit. Szóval nem túl gyakori. Valószínű, hogy előbb méz hülyének mintsem elhiggye.
2021. febr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

"Esetleg tényleg holnap elmegyek egy paphoz. Nem néz majd hülyének?"

Nem hiszem, hogy hülyének néz.

Én sem nézlek hülyének. Bár nem tudom mi lehet a házaddal. Lehet, hogy semmi különös nincs az egészben és teljesen hétköznapi dologról van szó. Rossz a rádió, régi vezetékek ilyesmi. Mindenesetre én azt javaslom, hogy imádkozz, ha valóban félsz. A Miatyánkban van szabadítást kérő rész. Nekem is volt már olyan, hogy gyanús volt, hogy valami nem stimmel és nekem az ima, Isten segítségéért való könyörgés segített. Isten nem fordul el azoktól, akik hozzá kiáltanak és őt hívják segítségül, ezt soha ne feledd! Volt, hogy többször is imádkoztam a Miatyánkot egymás után, egyre erősebb hittel és valóban segített. Éreztem is, hogy Isten meghallgatott és megtisztította a házat és ennek apró kézzel fogható jelei is voltak. pl. Abbamaradtak a veszekedések, elmúltak a furcsaságok, pl. nem éreztem a hideget, amit te is. Én azt javaslom imádkozz hittel!

És ha esetleg ezotériával vagy valami negatív dologgal foglalkozol, akkor azt hagyd abba és fordulj Isten felé, foglalkozz a kereszténységgel kicsit többet. Nézz vallásos filmeket, olvass Bibliát, ilyesmi.


És persze nem rossz ötlet egy paphoz fordulni, ő talán nagyobb szakértő, mint én.

2021. febr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
40%
Szauron rádküldte a Balrogokat! MENEKÜLJ!
2021. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 KZitus ***** válasza:

Szia

Előfordulhat. De nem kell tőlük megijedni. ma is éppen úgy félnek Jehovától,és Krisztustól, mint amikor Jézus a földön élt . Mindkettőnek felmérhetetlenül nagyobb a hatalma mint bármelyik démonnak. Hozzájuk fordulj, és elmenekülnek tőled. Így: "Rendeljétek hát alá magatokat Istennek, de álljatok ellen az Ördögnek, és elmenekül tőletek...."Jakab 4:7

Krisztus idejében is működtek a démonok, sokkal nyíltabban mint ma.

Itt olvashatsz arról, mitől félnek a démonok, és hogyan kell ellenállni nekik: [link]

2021. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem túl fiatal vagy és félős.
2021. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Esetleg tényleg holnap elmegyek egy paphoz. Nem néz majd hülyének?"


Hát, azért készülj fel, hogy letesztelhetnek COVID-ra.

2021. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!