Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Földi életünk lejárta utan mi...

Földi életünk lejárta utan mi van?

Figyelt kérdés
Sok évig hívő voltam, mostmár nem. Úgy gondolom vigasz és mese az egész. Hiszem hogy van valami de a pokol szerintem ilyeszgetés hogy menjen az egyház a bisznisz. Én amelett vagyok hogy erre elő ember nem tudja a választ es sose fogja . Lehet jönni a bibliaval emberek írtak biztos nem egy szakállas sugallatra vagy szellemi sugallatra irtak le, ez egy hülyeség. Isten nem latta senki...! Meg hogy Ádám Eva ota van halal ! Szerintem a halal az elet rendje az Isten igy alkotta az embert megszuletsz meg is halsz közte van az elet utanna lehet valami van de nem tudjuk. Sok agymosas van benne es felelem keltes manipulacio
2021. febr. 19. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
A pöcsömet se láttam még rajtam kívül senki mégis létezik!!!
2021. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Feltettél egy kérdést, és mellé írtad hogy ez egy hülyeség és elő ember nem tudja a választ es sose fogja. xD
2021. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Te magad írtad le és szerintem helyesen. Ez van.
2021. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Folytatod léted a körforgásban, humusz lesz belőled. Táplálék a baktériumok, növények, kukacok stb. számára.
2021. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#1

Ne kamuzz, biztos látták már.

2021. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
További tanulás.
2021. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

"Földi életünk lejárta utan mi van?"

Aki Jézusé, új testben az új Földre támad fel örökre, a többiek mennek a lecsóba örökre

2021. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a rendje az életnek.

Mit mondott Isten milyen okkal hal meg az ember?

Ha engedetlen és lázadó. Tehát nem volt az élet része a halál, büntetésként állította fel ezt.

Jézus pedig ennek eltörlése miatt hozott áldozatot. Így helyre áll Isten szándéka az emberekkel kapcsolatban, hogy örökké boldogan éljenek.

A halál csak azokra vonatkozik, akik felülírják Isten jogait.


Ha így volna, akkor minek kellett Jézus megváltó halála, amit emberként kellett meghoznia, és nem angyalként.

2021. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Békésen fekszek a földben és megesznek a kukacok és azt sem érzem. Legalább nem lesz több fájdalom.
2021. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!