Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként mit lehet...

Keresztényként mit lehet ebből az élményből elhinni?

Figyelt kérdés

"Én pedig már előző életeimben jártam. Egyszer jómódú voltam, máskor nélkülöztem; egyszer francia szerzetesként baktattam az úton, máskor spanyol tengerészként családom rimánkodása ellenére Dél-Amerikába hajóztam, s hajótörést szenvedtem - soha nem térhettem vissza onnan. A legkülönösebbnek azonban azt tartom, amikor Jairus lányának láttam magamat, akit annak idején Jézus feltámasztott."


"Megtudtam, hogy ez a Galaxis – az univerzum összes többi Galaxisához hasonlóan – az ÉLET különféle változataiban bontakozik ki. Sok világot láttam. Magam mögött hagytam a galaxisok szuperhalmazait, összes ősi tudásukkal együtt. Az egész teremtett világ, az univerzum összes teremtménye elhaladt mellettem. A jó hír az, hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban! Elképzelhetetlen csoda volt!"


Idézetek:

(Dobronay László, halálközel élménye)



2021. febr. 19. 14:24
1 2
 11/13 pelgrim ***** válasza:
100%

9/

Ennek semmi köze a perverzitáshoz. A reinkarnáció nem úgy működik, mikor valaki meghal a lélek nem csak a testét veszti el, hanem a személyiség is megszünik létezni, ami valójában múlandó dolgok gyűjteménye mint származása, ismeretsége, ismerete, képességei stb.

A lélek vagy ön-tudat aki készen áll hogy ismét élő emberként megjelenjen a Földön, nem bujik egy felnőtt ember testébe. Ő egy teljesen uj testet és új személyiséget kap. A reinkarnálódó tudat vagy lélek terhesség hatodik hónajátol a születésig terjedő időszakban foglalja el helyét a számára kijelölt magzatban.

Jairus lánya tehát nem ment bele egy középkorú férfiba de az EMBER aki a jelen életében Dobronay László személyében éli életét, egykor Jairus leánya, máskor francia szerzetes volt stb.

2021. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 pelgrim ***** válasza:
75%

Helyesebben:

A reinkarnálódó tudat vagy lélek a terhesség hatodik hónapjátol ...

2021. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ejh-hajh 9-es...
2022. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!