Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tetszik az ima? Református...

Tetszik az ima? Református vagyok.

Figyelt kérdés

Imádkozzunk 2021. Február.21

Mennyei Jó Atyánk, Kereszténység Istene, Teremtő Urunk! Hálát adok neked ezért a hétért , napokért hogy kegyelmedből dolgozni tudtam menni, volt tiszta ruha, meleg lakás, friss étel. Add Uram hogy szeretetben éljünk, tiszteljük egymást, éljünk békességben mindenki iránt,, Add Uram hogy egészségünk legyen fel tudjuk tartani magunkat családunkat. Add Uram hogyha egykor lejár az életünk hozzád jussunk a Mennyekbe az örök boldogságba. Szent Fiad ami Áldott Megváltó Urunk Jézus Krisztus nevében! Ámen....


2021. febr. 21. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Őnző modón nem térsz ki azokra akik nem olyan szerencsések mint te :D
2021. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem tetszik!😀
2021. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Az egyes választ kiegészítve ez mind járna nekünk, ha már megteremtett és szeret. Nem kell kegyelemnek álcázni a járandóságunkat és bűnösnek mondani azt, aki élni akar, ha már muszáj.

Elsőre azt írtam volna, hogy ha kicseréled a kegyelem szót szeretetre, akkor jobban tetszene. De rájöttem, hogy Istennek semmiköze ahhoz, hogy hová születtem és mennyit dolgozom.

Nem muszáj élni, nem tartozik nekünk semmivel Isten, mondhatnád. De egy ilyen Isten nem szerető és nem igazságos.

2021. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 effre ***** válasza:
49%

1

akkor légyszives bővítsd ki és írd meg .

2021. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Kereszténység Istene?

Ez nem jó kifejezés.

Kereszténynek lenni egy életforma, ami Krisztus példájára kell hogy épüljön.

Még azok is kereszténynek tartják, vagy mondják magukat, akik nem élnek keresztény életet, csak valahova belekereszteltek.

A kereszténység világi része nagy szégyent hozott Istenre, nem csak a Tanításaival, hanem a Tetteivel is.

2021. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
4es miért én? Nem szoktam imádkozni :D
2021. febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 effre ***** válasza:
49%

6

gondoltam hátha valami okosság eszedbe jut, amit imádkozásként bele lehet foglalni, hamár azt írod :

"Őnző modón nem térsz ki azokra akik nem olyan szerencsések mint te :D"

2021. febr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Inkább anyánk, mint apánk. És inkább egyenlőek vagyunk, mint hogy azburunk lenne. De amúgy nem rossz.
2021. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!