Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hivatásos masszőrként ilyenkor...

Hivatásos masszőrként ilyenkor paráznaságot követek el?

Figyelt kérdés
Én csak a munkám végzek, ebből élek, tisztességes bér, adózok, stb. Férfiak járnak hozzám, de soha nincs aktus, oboa, stb. Csak masszázs, de sokszor kérnek kézi levezetést. Számomra ez a testrész olyan mint a többi szakmai szemmel nézem. Ez bűn?

2021. febr. 23. 17:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A lelkiismereted tisztán megmondja az-e vagy sem...

Az a helyes válasz, ami nyugalmat és békét hoz..


Egyébként igen..

2021. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Ha kifizeti."

Szép régi szakma a prostitúció, de a kereszténység szerint nem túl helyes hivatást választottál.

2021. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

A Biblai egy esetben ismeri el a kéjvágy felkeltését és az orgazmust tisztának, két házastárs között. A kéjvágy kiélése, pl. a nemi szervek ingerlése más helyzetekben tisztátalannak számít. Tehát ha valaki önkielégítést végez magán, az is bűnös. Önkielégítéshez használhat valami segédeszközt, de úgy látszik, itt téged használnak fel.

A Biblia azt írja, hogy "Más vétkeiben ne légy részes!" (1Tim 5:22) Tehát ebben az esetben te valószínűleg nem paráználkodsz vagy akár nincsenek is benned kéjes vágyak, de más vétkében részt vállalsz. Ez a baj, és ezért kell ezt abbahagynod, ha Istennek tetszően akarsz élni.

üdv Stefán

2021. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kivered neki+ba az nem épp masszázs hatáskör, vagy nem tudom mit értesz kézi levezetés alatt, többi része nem, én ápoló vagyok és mikor Józsi bácsin pelenkát cserélünk is látom a micsodáját, de nagyon fontos, nincs kézi levezetés, katéterezést sem nevezném épp élvezetnek, de egy laza szex mert a beteg nincs kielégítve nem történik.
2021. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha kivered a farkát az sem a szakmádba (masszőr) sem a vallásos értékrendbe nem illeszkedik.

Ha szakmai szemmel nézed, akkor ezek szerint tanították a masszőrképzésen, hogy hogyan verd ki a rudiját valakinek. Vizsgáztál is belőle?

2021. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
15 igen amúgy ebből kiindulva még az erotikus masszázsba sem fér bele.
2021. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Ez teljesen normális. Én is csinálnék hasonlót, de az inkább spirituális hátterű lenne.
2021. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem para ribikem! Szamlat is adsz rola ? Memnyi a felàr? Mert ha nem adsz rola az is bun
2021. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
KAta-s vagyok, masszázsról adok számlát, 12 milkáig csak a Kata-t kell fizetnem, hawai az élet.
2021. márc. 2. 17:46
 20/26 anonim ***** válasza:
Es a kezimunkaert memmyit szamolsz fel?
2021. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!