Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Véletlen lehet hogy kiskoromba...

Véletlen lehet hogy kiskoromba ilyen voltam?

Figyelt kérdés

Már 8 évesen is mikor megkérdezték tőlem hogy van e lelkem azt feleltem nincs. Megkérdezték miért gondolom így, azt feleltem, mert én vagyok a lélek, meg ilyenek.

És mint később kiderült tényleg ez a nézőpont a legtöbb vallásban.


Ennek van valami jelentősége? Mert vallásokba ennyire nem vagyok járatos, azaz olvastam dolgokat, de sosem volt semmi "isteni" tapasztalásom.



2021. febr. 26. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Vallási nevelés/belenevelés egészen kiskor óta. Szóval amikor kérdezték akkor már zsigerből jött.
2021. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát templomba annyit voltam úgy 14 évesen amíg unokatesómmal táborba voltam, nem épp vallásos családba születtem, szinte teljesen ateista vagyok, és nem épp a kereszténységben tanáltam meg ezeket, hanem keleti vallásokban. De nem tudom hova tenni igazából, hogy honnan ered ez.
2021. febr. 26. 18:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még a védőnő egyszer adott egy gyerek bibliát vagy mit de nem kötött le, így hát mindenki jobbnak látta hogy a biosz könyveket bogarászom, bár a zigótákról szólót sosem akarták ideadni.
2021. febr. 26. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Attól még, hogy a biosz könyveket forgatod még megpróbálhatnál hinni Istenben.



Egy gyógyszerészhallgató

2021. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én keresek, de nem találok
2021. febr. 26. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Keresd jobban. Olvasd a Bibliát, hallgass zenéket, egyik legszebb sztem: Oceans ❤️
2021. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
6os attol meg hogy belerangatja magat a stilus valtassal onmagat ebbe attol meg nem fog tartosan hinni.
2021. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
de megpróbálni bármit lehet:)
2021. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

A biológián keresztűl is el lehet jutni a Teremtőhöz.

Olyan állatokat és növényeket lehet találni, olyan "megoldásokat", amiket csak egy végtelenül fejlett elme tud kitalálni és megalkotni.

2021. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!