Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Papám testvére meghalt szerint...

Papám testvére meghalt szerinted hova kerult?

Figyelt kérdés
Most halt meg a papam testvere 61 éves volt, hitt Istenben es Jezusban de nem foglalkozott a vallással sosem. De nagyon jo ember volt.... remelem a mennybe jutott... a papam szerint sehova se , ha meghal a test a lelek is meghal minden nincs tulvilag kitudja hmm nagyon szomoru vagyok szerettem a nagy apam testvérét gyakran sakkoztunk kártyáztunk beszelgettunk egyutt 😢😢😢😢😢😢😢😢
2021. márc. 1. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Temetőbe
2021. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha nagyon jó ember volt és hitt az Úrban és Jézusban, akkor bizonyára a mennybe került!

Részvétem!🙁

2021. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nyugodj meg,a jó emberek a mennyországba jutnak,ő is ott van fent,és éppen Istent veri meg snapszliban vagy sakkban.
2021. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vallás azt tanitja aki nem hivo pokolba kerul
2021. márc. 1. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

#2: jó nagy gyíkarc lehet ez az Úr, ha kizárólag azért a pokolra küld, mert nem hittem benne. Elég kegyetlen, diktatórikus rendszer lehet a Mennyben.

Így már nem is akarok vele bandázni.

2021. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
4.:Hát akkor a pokolban van.Ott van ahol gondolod.Ha meg a poklot írták volna előbb,akkor te meg azt írod,hogy a mennyországban kell lennie,na bumm.
2021. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezt senki sem tudja.
2021. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha jó ember volt, akkor egy kellemes életet fog legközelebb (is) kapni, és talán legközelebb majd elindul valamelyik vallási-szellemi úton, és majd kijut a körforgásból.
2021. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
a mennybe került:)
2021. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!