Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondolsz erről az álomról??

Mit gondolsz erről az álomról??

Figyelt kérdés
Déd mamám 81 éves, testvére pedig 77. Megbeszélték amelyikük előbb meghal jelentse meg a másiknak van e valami oda át. Hát a dédi testvére halt meg. Ezt már nagyon régen meg beszélték kb 20 évvel ezelőtt aztan felse hozták többet ezt a témát. Amenyik napon meghalt a testvere azon este álmodott is vele mondta neki: ne siess oda ha betegen is vagy élj még sokaig mert itt mar nincs semmi az égben csak az Isten meg az angyalok laknak az ember mulando megszuletik meghal es vege .. ezt álmodta a dedim.
2021. márc. 2. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De ha elvileg az ember meghal és vége akkor hogyan jelenhetett meg a dedid álmába a halott testvére? Hiszen meghalt és vége.

Szóval vagy félreértett valamit a dédid, vagy - és ami valószínűbb- csak egy sima olyan álom ami mély gyászban elég jellemző álom.

2021. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pelgrim ***** válasza:

Lehet, hogy az üzenetet a dédmamád testvérének hite, vagy meggyőződése színezte, de az eset magában véve tökéletesen igaz lehet.

Ezzel kapcsolatban van egy érdekes történetem, nagyon közel hozzám, édesapám számolt be nekem a következő esetről:

Sokáig élt özvegyen, egyedül a szülői házban, esténként miután gondosan bezárta az ajtót, rajzogatott, festegetett nyugdijas éveiben az volt a kedvenc foglalkozása. Egy ilyen este megjelent előtte zárt ajtókon át egyik gyerekkori barátom, akit én jól ismertem de már régóta nem láttam.

Egy ideig előtte állt szó nélkül, aztán észrevétlenül eltünt. Édespám másnap a falubeliektől hallotta, hogy barátom az előző este meghalt.

2021. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!